سه بازیکن امروز به تیم ملی واترپلو ملحق می شوند/ ایران با ترکیب کامل مقابل قزاقستان

با پیگیری مسئولان فدراسیون شنا ویزای سه بازیکن تیم ملی واترپلو کشورمان برای سفر به کویت و شرکت در مسابقات کاپ آسیا صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم ملی واترپلو کشورمان که بدلیل صادر نشدن روادید سه بازیکن خود شامل؛ سجاد عبدی (دروازه بان) ارسلان مردانی و رامتین اوسطی پنجشنبه شب گذشته با ترکیبی ناقص و با ١۰ بازیکن عازم کشور کویت شده بود با پیگیری مستمر مسئولان فدراسیون شنا، سرانجام ویزای این سه بازیکن پس از تاخیری ۴ روزه از سوی مسئولان کویتی صادر شد تا این بازیکنان بتوانند به تیم ملی ملحق شوند.

سه بازیکن تیم ملی واترپلو صبح امروز سه شنبه به همراه سیروس طاهریان (سرپرست تیم ملی) و نماینده صدا و سیما عازم کشور کویت خواهند شد تا در دو دیدار باقی مانده تورنمنت کاپ آسیا مقابل قزاقستان و کویت تیم کشورمان را همراهی کنند.

به این ترتیب تیم ملی واترپلو کشورمان در دیدار حساس و سرنوشت ساز عصر امروز خود برابر تیم قدرتمند قزاقستان با ترکیب کامل به میدان خواهد رفت و کادر فنی مشکلی در انتخاب نفرات نهایی برای این مسابقه تعیین کننده نخواهند داشت.

تیم ملی واترپلو کشورمان تاکنون در تورنمنت کاپ آسیا در کویت به دو پیروزی مقابل تیم های اندونزی و ازبکستان دست یافته است.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.