سکوهای جام زنده رود بانوان به ستارگان دلفین، پیشتاز و اصفهان رسید

Print Friendly
سکوهای جام زنده رود بانوان به ستارگان دلفین، پیشتاز و اصفهان رسید

تیم‌های ستارگان دلفین الف، پیشتاز الف و اصفهان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم جام زنده رود بانوان را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای بانوان کشور جام زنده رود از روز چهارشنبه ۱۷ آذر در استخر مروارید اصفهان استارت خورد و ظهر جمعه ۱۹ آذر با مقام سومی اصفهان به پایان رسید. تیم اصفهان به مربیگری الهام مجیدی پس از تیم های ستارگان دلفین الف و پیشتاز الف جایگاه سوم را به دست آورد، آن چیزی که بیشتر قابل توجه بود برگزاری منظم این جام و رضایت کامل مسئولان فدراسیون و تیم‌های شرکت کننده بود. هیات شنای استان اصفهان فدراسیون را مجاب کرد که میزبانی را به اصفهان دهد. هیات استان نزدیک به ۴۵ روز جلسات متعددی را برای برگزاری هرچه بهتر این رقابت‌ها با ارگان‌هایی هم‌چون اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل آموزش و پرورش و … برگزار کرد. این رقابت‌ها میهمان‌های ویژه‌ای از فدراسیون داشت که می توان به شهناز ورنوس نایب رئیس فدراسیون شنا، حمیرا میرآبی و میلانی سر داور و مینا میرطاهری اشاره کرد. در این رقابت‌ها بیش از ۱۵ تیم حضور داشتند که در رده های سنی ۱۱-۱۲ ، ۱۳-۱۴ و ۱۵-۱۷ سال با هم به رقابت پرداختند. نرگس قدوسی نایب رئیس هیات شنای استان اصفهان پیرامون این رقابت‌ها گفت: خیلی خوشحالم که میزبان برترین شناگران ایران بودیم، سطح رقابت‌های جام زنده رود به دلیل حضور تیم‌های قدرتمند بالا بود که خدا را شکر توانستیم روی سکوی سومی برویم.
وی ادامه داد: سومی اصفهان پایان کار نخواهد بود باید با برنامه ریزی‌ها و تمرین‌های منظم شناگران خوبی را به کشور معرفی کنیم.
بهمن کیانی والا سرپرست هیات شنای استان اصفهان نیز از همکاری فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تشکر و قدرانی نمود و اظهار داشت: امیدوارم شناگران میهمان و دیگر مسئولان بهترین خاطره را از اصفهان به یادگاری برده باشند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط