سکه‌های قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو توزیع می‌شود

Print Friendly
سکه‌های قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو توزیع می‌شود

سکه های قهرمانان رشته‌های بدنسازی و پرورش اندام، شنا، شیرجه، واترپلو و هاکی از روز شنبه تا دوشنبه هفته آینده توزیع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مدال آوران رشته‌های بدنسازی و پرورش اندام، شنا، شیرجه و واترپلو و هاکی طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه (۲۹، ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه) می توانند با مراجعه به محل صندوق سکه های خود را دریافت کنند.

ورزشکاران ۳ رشته یاد شده با در دست داشتن حواله و مدارک شناسایی شامل اصل شناسنامه و کارت ملی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ عصر می توانند با مراجعه به واحد حمایتی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور واقع در بلوار نلسون ماندلا(آفریقا)، کوچه شهید انصاری، پلاک ۶ طبقه همکف سکه‌های خود را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که حضور خود ورزشکار برای دریافت پاداش الزامی است و سکه ها به هیچ وجه به شخصی غیر از ورزشکار تحویل داده نخواهد شد.

تاریخ توزیع سکه های ورزشکارانی که نتوانند در تاریخ‌های یاد شده مراجعه کنند از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین توزیع سکه های ورزشکاران رشته های دیگر نیز متعاقبا از طریق سایت صندوق اعلام می شود. برای جلوگیری از هرگونه ابهام و گمراهی از زمان بندی توزیع سکه ها، قهرمانان و مدال آوران محترم تنها اخباری که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری حمایت به آدرس www.ghahremanan.ir منتشر می‌شود را پیگیری کنند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط