شرایط برگزاری مرحله پایانی لیگ شنا اعلام شد

Print Friendly
شرایط برگزاری مرحله پایانی لیگ شنا اعلام شد

کمیته برگزاری مسابقات شنا، شرایط و نکات مهم برای برگزاری مطلوب مرحله آخر و مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور (لیگ شنا) را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور “جام خلیج فارس”، پنج‌شنبه و جمعه (۱۵ و ۱۶ بهمن ۱۳۹۴) به میزبانی استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار شد. در پایان این مرحله تیم سرزمین موج های آبی مشهد  با مجموع ۳۱۳۵ امتیاز به صدرنشینی خود ادامه داد و پاس قوامین و مقاومت هم همچنان به ترتیب با ۲۹۹۸ و ۲۶۵۴ امتیاز در تعقیب این تیم  هستند.

کمیته برگزاری مسابقات به منظور برگزاری مطلوب مرحله آخر و مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور با  ارسال نامه‌ای از تیم های حاضر در لیگ خواست تا با رعایت چند نکته موجبات برگزاری هرچه بهتر لیگ را فراهم کنند.

 

 

  • چهارمین مرحله مسابقات شنای باشگاه ها به جهت تقارن با اختتامیه مسابقات لیگ برتر واترپلو با یک روز تعجیل نسبت به برنامه قبلی مسابقات از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۲ لغایت پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۳ در محل استخر آزادی تهران برگزار می گردد.
  • مهلت قانونی پرداخت حق مشارکت ورودی تیم‌ها به مبلغ یکصدوپنجاه میلیون ریال معادل ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰ بانک ملی بنام درآمدی فدراسیون شنا، تا حداکثر وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۹ تمدیدگردیده است و قابل تمدید نخواهد بود. لطفاً فیش واریزی را در زمان فوق الذکر به این فدراسیون ارسال نمایید و مفاصا حساب آن را برای شرکت در مرحله چهارم از سازمان مسابقات شنا دریافت نمایید.
  • از آنجا که مهلت قانونی افزایش ظرفیت وجذب ورزشکاران جدید، به پایان رسیده است لذا از درج نفر جدید در ارنج تیم خودداری نمایید. بدیهی است مربیان فقط از شناگرانی که دارای کارت شناسایی (ID CARD) هستند؛ باید استفاده نمایند.
  • مهلت قانونی ارسال فایل الکترونیکی(فایل Excel) ارنج تیم ( درمرحله چهارم) حداکثرتا آخر وقت اداری (ساعت ۱۶) روز شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۸ به ایمیل فدراسیون خواهد بود. لذا به ارنج هایی که بعد از مهلت قانونی ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.بدین منظور مقتضی است جهت تسریع در درج استارت لیست مسابقات در سایت فدراسیون ، همکاری ویژه ای در این خصوص معمول گردد.
  • بمنظور رعایت دسته بندی صحیح شناگران و ارتقای سطح کیفی مسابقات مقرر گردید، رکورد شناگران بر مبنای بهترین رکورد ثبت شده شناگر(Best Time) در ۳ مرحله گذشته (اول ، دوم و سوم) تعیین گردد.
    لذا خواهشمند است مربیان در فایل ارنج حتماً رکورد شناگر را که در یکی از مراحل اول الی سوم مسابقات کسب کرده درج نمایند و به هیچ وجه تنها به نگارش مرحله اول یا دوم و سوم اکتفا نکنند. شناگرانی که در مراحل گذشته در ماده ای شنا نکردند در صورت شرکت در این مرحله بعد از تعیین دسته های شناگران قبلی، طبق قوانین در دسته های آهسته تر قرار خواهندگرفت.

تبصره۱ : در صورت عدم رعایت اجرای ماده ۵ (عدم انطباق رکورد ثبت شده در برگ ارنج با رکورد ثبت شده شناگر(Best Time) در مراحل قبلی به ازاء هررکورد اشتباه در برگ ارنج مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال بعنوان جریمه برای باشگاه تعیین می گرددکه می بایست قبل از اولین رقابت شناگر پرداخت گردد.

  • برنامه زمانبندی و ترتیب برگزاری رشته‌های شنا در مرحله چهارم به جهت برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات با جابجایی مسابقات روز اول (شیفت صبح ) با مسابقات روز دوم (شیفت عصر) به شرح ذیل صورت می‌پذیرد.
چهارشنبه ۹۴/۱۲/۱۲ ساعت  ۱۰ صبح (شیفت صبح) چهارشنبه ۹۴/۱۲/۱۲ ساعت ۱۶عصر (شیفت عصر)
۱-     ۲۰۰متر مختلط انفرادی ۵- ۲۰۰ متر کرال پشت
۲-    ۱۰۰متر پروانه ۶-۱۰۰ متر آزاد
۳-    ۱۵۰۰متر آزاد (دسته سوم) ۱-     ۵۰ متر قورباغه
۴-    ۱۰۰×۴ متر آزاد امدادی ۲-    ۸۰۰ متر آزاد
———————————- ۳-    ۴۰۰ متر مختلط انفرادی
پنجشنبه ۹۴/۱۲/۱۳ ساعت ۱۰ صبح (شیفت صبح) پنجشنبه ۹۴/۱۲/۱۳ ساعت ۱۶ عصر(شیفت عصر)
۴-    ۲۰۰متر آزاد ۱۵- ۵۰ متر کرال پشت
۵-    ۵۰متر پروانه ۱۶-۲۰۰ متر پروانه
۶-    ۱۰۰متر کرال پشت ۱۷- ۵۰ متر آزاد
۷-    ۱۰۰متر قورباغه ۱۸-۲۰۰ متر قورباغه
۸-    ۲۰۰×۴ متر آزاد امدادی ۱۹-۴۰۰ متر آزاد
             ۱۵۰۰متر آزاد (دسته اول و دوم) ۲۰- ۱۰۰×۴ متر مختلط امدادی
   

 

نتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط