در مسیر کسب سهمیه المپیک/

تیم ملی شنا بامداد چهارشنبه به مجارستان می‌رود

Print Friendly
تیم ملی شنا بامداد چهارشنبه به مجارستان می‌رود

پنج شناگر ایران در ادامه مسیر آماده سازی خود برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو، بامداد چهارشنبه (۱۲ خرداد ۱۳۹۵) تهران را به مقصد دبرسن ترک می کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان شنای ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک و کسب حدنصاب های مورد نیاز،  ماه‌هاست در اردوهای متمرکز تیم ملی به سر می برند. در ادامه مسیر آماده سازی بامداد چهارشنبه (۱۲ خرداد ۱۳۹۵) شناگران ایران سفر یک ماهه خود به مجارستان را آغاز می کنند.

ملی پوشان در آخرین مرحله آماده سازی خود از ۱۲ خرداد تا ۹ تیر ۱۳۹۵ به شهر دبرسن دومین شهر پرجمعیت مجارستان سفر خواهند کرد. پس از این مرحله عزیمت به سوی شهر بوداپست، پایتخت مجارستان آغاز می شود. هدف از این سفر حضور در آخرین ایستگاه کسب سهمیه المپیک در قالب مسابقات ملی مجارستان است. این رقابت ها از ۲۹ ژوئن تا دوم جولای ۲۰۱۶ ( ۹ تا ۱۲ تیر ۱۳۹۵) برگزار می شود و ملی پوشان مسیر طولانی خود را برای ورود به المپیک به سرانجام می رسانند.

از ایران هر پنج ملی پوش حاضر در اردو تحت نظر خشایار حضرتی مربی تیم ملی به مجارستان می روند. در این یک ماه مسیر بدنسازی و تمرینات فشرده پیگیری می شود و شناگران جوان ایران بیش از پیش در شرایط مسابقه قرار می گیرند.

 

اعضای تیم ملی شنای ایران (انتخابی المپیک ریو):

کادر فنی: عباسعلی کشتکار (سرمربی) – خشایار حضرتی (مربی)

شناگران: جمال چاوشی فر، مهدی انصاری، آرشام میرزایی، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد

 

برنامه زمانبندی اردو و مسابقات انتخابی المپیک:

  • ۱۲ خرداد تا هشتم تیر ۱۳۹۵: اردوی آماده سازی در شهر دبرسن مجارستان
  • نهم تا دوازدهم تیر ۱۳۹۵: مسابقات انتخابی المپیک در شهر بوداپست مجارستان

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط