مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان كشور – تهران

شناگران نوجوان دختر تهران دومین روز را با صدر نشینی به پایان بردند

Print Friendly
شناگران نوجوان دختر تهران دومین روز را با صدر نشینی به پایان بردند

دومین روز از مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان کشور با تداوم پیشتازی شناگر ان تهران در ۵ ماده دوم به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در پایان روز دوم از مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور – گرامیداشت دهه مبارک فجر- که از روز سه شنبه با حضور ٢٣۰ شناگر در قالب […]

دومین روز از مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان کشور با تداوم پیشتازی شناگر ان تهران در ۵ ماده دوم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در پایان روز دوم از مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور – گرامیداشت دهه مبارک فجر- که از روز سه شنبه با حضور ٢٣۰ شناگر در قالب ١٩ تیم کشور و در دو رده سنی ١٢-١١ سال و ١۴-١٣ سال در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است، شناگران تهران با کسب عناوین برتر مواد مختلف به پیشتازی خود در رقابتهای قهرمانی کشور تداوم بخشیدند.

نفرات اول تا سوم ۵ ماده دوم این رقابتها به تفکیک رده سنی به شرح زیر است:

رده سنی ١٢-١١ سال:
*۴۰۰ متر آزاد:
١- مهسا مهمان نواز از خراسان رضوی با زمان ۵ دقیقه و ١۶ ثانیه و ۵٨ صدم ثانیه
٢- حنانه افشار از تهران با زمان ۵ دقیقه و ٢٨ ثانیه و ٨١ صدم ثانیه
٣- نگین صمغ آبادی از تهران با زمان ۵ دقیقه و ٣٨ ثانیه و ١٩ صدم ثانیه
*۵۰ متر قورباغه:
١- رزناز نجیب الاشراف از تهران با زمان ۴۰ ثانیه و ۵٢ صدم ثانیه
٢- سارا یوسف مهر از اصفهان با زمان ۴۰ ثانیه و ٧٩ صدم ثانیه
٣- پریا کمال زاده از فارس با زمان ۴١ ثانیه و ٧٧ صدم ثانیه
*١۰۰ متر کرال پشت:
١- حنانه افشار از تهران با زمان ١ دقیقه و ١٧ ثانیه و ٧۵ صدم ثانیه
٢- بهار امامی از تهران با زمان ١ دقیقه و ١٩ ثانیه و ۵۴ صدم ثانیه
٣- فاطمه ایل بیگی از توابع تهران با زمان ١ دقیقه و ٢١ ثانیه و ٧٣ صدم ثانیه
*۴ در ١۰۰ متر مختلط تیمی:
١- تیم تهران متشکل از (حنانه افشار، رزناز نجیب الاشراف، کیمیا سلمانی، نگین صمغ آبادی) با زمان ۵ دقیقه و ٢۴ ثانیه و ٨٢ صدم ثانیه
٢- تیم توابع تهران متشکل از (فاطمه ایل بیگی، زهرا ملکی زند، آریانا حسین خانی، زهرا شاملو) با زمان ۵ دقیقه و ٣۶ ثانیه و ١۶ صدم ثانیه
٣- تیم فارس متشکل از (سحر تابع، پریا کمال زاده، معصومه حیدری، سید پگاه علاج هاشمی) با زمان ۵ دقیقه و ٣٩ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه

رده سنی ١۴-١٣ سال:
*۴۰۰ متر آزاد:
١- رها طبیب از تهران با زمان ۵ دقیقه و ٧ ثانیه و ۴٩ صدم ثانیه
٢- ساناز همت زاده از تهران با زمان ۵ دقیقه و ٩ ثانیه و ٨۰ صدم ثانیه
٣- شادی اردکانیان از خراسان رضوی با زمان ۵ دقیقه و ٣۴ ثانیه و ۵۴ صدم ثانیه
*۵۰ متر قورباغه:
١- شادی اردکانیان از خراسان رضوی با زمان ٣٩ ثانیه و ٨۴ صدم ثانیه
٢- صدف محجوبی از تهران با زمان ۴۰ ثانیه و ٣٢ صدم ثانیه
٣- آیلار معرفت از آذربایجان شرقی با زمان ۴١ ثانیه و ١٢ صدم ثانیه
*٢۰۰ متر پروانه:
١- ساناز همت زاده از تهران با زمان ٢ دقیقه و ۵١ ثانیه و ٢٢ صدم ثانیه
٢- ساجده تبریزی از تهران با زمان ٢ دقیقه و ۵٣ ثانیه و ١۴ صدم ثانیه
٣- زهرا حقیقتی از اصفهان با زمان ٢ دقیقه و ۵٨ ثانیه و ۵۶ صدم ثانیه
*١۰۰ متر کرال پشت:
١- ارغوان تیموری از تهران با زمان ١ دقیقه و ١۵ ثانیه و ٩٨ صدم ثانیه
٢- کیانا رنجبر از تهران با زمان ١ دقیقه و ١٨ ثانیه و ٢٧ صدم ثانیه
٣- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ١ دقیقه و ١٨ ثانیه و ٨١ صدم ثانیه
*۴ در ١۰۰ مختلط تیمی:
١- تیم تهران متشکل از (ارغوان تیموری، شهرزاد درگاهی، ساناز همت زاده، رها طبیب) با زمان ۵ دقیقه و ٢۰ ثانیه و ۴۵ صدم ثانیه
٢- تیم خراسان رضوی متشکل از (مهشید نبی زاده، مهسا کارگر مقدم، یاسمن بادامکی، شادی اردکانیان) با زمان ۵ دقیقه و ٢٧ ثانیه و ۵٣ صدم ثانیه
٣- تیم قزوین متشکل از (رویا رحیمی، مریم بهرامی، فاطمه یغمایی، یگانه ربانی ها ) با زمان ۵ دقیقه و ٣٢ ثانیه و ٨١ صدم ثانیه.

سومین روز این رقابتها فردا پنجشنبه ١٢ بهمن ماه در ۵ ماده سوم پیگیری می شود.

مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور با شرکت ١٩ تیم ؛ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، توابع تهران، خراسان جنوبی، خوزستان،خراسان رضوی، چهار محال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، کیش، گلستان، گیلان، فارس، قزوین، قم و یزد از روز سه شنبه ١۰ بهمن آغاز شده است و روز جمعه ١٣ بهمن ماه با معرفی تیم قهرمان به پایان خواهد رسید.


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط