می خواهم با خانواده ام به کشور شما بیایم /

شناگر ارمنستانی: ورزشکاران ایران فوق‌العاده هستند

Print Friendly
شناگر ارمنستانی: ورزشکاران ایران فوق‌العاده هستند

شناگر تیم ملی دختران ارمنستان گفت: مسابقات زیادی را تجربه کرده‌ام اما در ایران ورزشکاران فوق العاده‌ای را دیدم و از رقابت با آنها لذت بردم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ وارسنیک منوچاریان که در چند ماده عنوان قهرمانی را در مسابقات بین المللی دختران جام سرداران شهید آذربایجان به دست آورد، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: عضو تیم ملی نوجوانان شنای ارمنستان هستم. در طی این سال‌ها به مسابقات مختلف بین‌المللی رفتم. رقابت‌های تبریز نیز از سطح خوبی برخوردار بود و از این که ورزشکارانی آماده را در ایران دیدم تعجب کردم. دختران ایرانی فوق العاده هستند.

وی افزود: به نظرم ورزشکاران ایرانی به لحاظ فیزیکی از تیم ما بهتر بودند و باید قهرمانی به تیم ایران می‌رسید. از این که در چنین مسابقاتی با آنها به رقابت پرداختم خوشحالم.

ملی‌پوش تیم شنای ارمنستان ادامه داد: اگر سال بعد هم این مسابقات برگزار شود به طور حتم در این رقابت‌ها شرکت می‌کنم. البته بار دیگر که به ایران بیایم خانواده‌ام را نیز به اینجا می‌آورم تا زیبایی‌های این کشور و مردم مهربانش را ببینند. در همین مدت کوتاه دوستان زیاد ایرانی پیدا کردم.

انتهای پیام/


Print Friendly

اخبار مرتبط