صدرنشینی واترپلوئیست های جوان تهران در پایان روز دوم

واترپلوئیست های جوان تهران با کسب چهارمین پیروزی پیاپی خود در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در صدر جدول این رقابتها قرار گرفتند تا شانس اول قهرمانی این مسابقات باشند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، دور چهارم مسابقات وا
ترپلو قهرمانی جوانان کشور عصر دیروز سه شنبه در استخر سه گانه ٩ دی، ورزشگاه شهید شیرودی تهران با انجام سه دیدار پیگیری شد که طی آن تیم تهران با پیروزی ١۰ بر ٧ مقابل اصفهان و کسب ٨ امتیاز به تنهایی در صدر جدول این رقابتها قرار گرفت تا در آستانه قهرمانی این مسابقات قرار بگیرد.

دیروز همچنین خوزستان موفق شد با نتیجه ١۰ بر ۴ فارس را شکست دهد و با کسب سومین پیروزی خود در این رقابتها با ۶ امتیاز در جایگاه دوم قرار بگیرد.

تیم کهگیلویه و بویر احمد در دیداری نزدیک و پایاپای، مقابل زنجان با نتیجه ۶ بر ۵ به برتری رسید تا با ۶ امتیاز و با تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم جدول بایستد.

این رقابتها صبح امروز چهارشنبه و در آخرین روز با انجام سه دیدار پیگیری می شود که در مهمترین دیدار تهران در دیداری فینال گونه به مصاف کهگیلویه و بویر احمد خواهد رفت.

خوزستان با اصفهان دیدار خواهد کرد و زنجان به مصاف فارس می رود.

در حال حاضر تیم های تهران، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد در رده های اول تا سوم مسابقات واترپلو جوانان قهرمانی جوانان کشور(انتخابی تیم ملی جوانان) قرار دارند.

این رقابتها ظهر امروز چهارشنبه با معرفی تیم قهرمان و اهدا جوایز به تیم قهرمان، بهترین بازیکن و تیم اخلاق به پایان می رسد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.