صدر نشینی پرسپولیس در پایان مرحله دوم هفدهمین دوره لیگ شنا کشور

Print Friendly
صدر نشینی پرسپولیس در پایان مرحله دوم هفدهمین دوره لیگ شنا کشور

مرحله دوم هفدهمین دوره مسابقات لیگ شنا کشور سال ۱۳۹۸ با پیشتازی پرسپولیس به پایان رسید و تیم‌های شهید هاشمی نژاد مشهد و نفت تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم هفدهمین دوره دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۸ جمعه و پنجشبه(۱۱ و ۱۲  بهمن ۱۳۸) پیگیری و به پایان رسید. ۱۰ تیم حاضر در این مسابقات دو روز باهم به رقابت پرداختند و در پایان مرحله دوم تیم پرسپولیس با درخشش شناگران جوان خود موفق شد با یک پله صعود نسبت به مرحله نخست با ۲۴۶۴ امتیاز در در جایگاه اول قرار گیرد و تیم شهید هاشمی نژاد مشهد با اختلاف کمی و امتیاز ۲۴۴۹ دوم شد. تیم  نفت تهران نیز همچون مرحله اول با امتیاز ۲۰۹۶ بر سکوی سوم ایستاد.
رقابت های امسال با حضور ۱۰ تیم و در سه مرحله برگزار خواهد شد. برگزاری هر سه مرحله در استخر قهرمانی آزادی تهران و در دو نوبت صبح و عصر پیش بینی شده است. طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات مرحله سوم و آخر این مسابقات هشتم و نهم اسفند ۱۳۹۸ برگزار می‌شود تا قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شود.

استخر شهید هاشمی نژاد مشهد، آکادمی ۹ دی و آزادی ، پرسپولیس ، توسعه شنای البرز، هتل آپارتمان کورش کرمانشاه، کیان شنای گلستان، عقاب نهاجا، مقاومت بسیج، نفت تهران و نفت امیدیه ۱۰ تیم حاضر در هفدهمین دوره لیگ شنای باشگاه‌های کشور هستند.

جهت مشاهده نتایج کامل مرحله دوم هفدهمین دوره مسابقات لیگ شنا کشور کلیک کنید.

در حاشیه مرحله دوم این رقابت‌ها چهار رکورد در رده های سنی نیز جابجا شد. در ماده ۴۰۰ متر مختلط انفرادی مهران قاسم زاده موفق شد با ثبت زمان ۴:۴۵٫۴۸ رکورد این ماده را بهبود بخشد. همچنین در ماده ۵۰ متر پروانه رده های سنی ماهان مهری پاشکی با زمان ۰۰:۲۵٫۸۹ رکورد این ماده را جابجا کرد. تیم پرسپولیس (علی جبلی- سپهر یاوری – مهران قاسم زاده – متین سهران) با ثبت زمان ۸:۰۶٫۶۱ رکورد ماده چهار در ۲۰۰ متر آزاد تیمی در رده های سنی را جابجا کرد. تیم مقاومت (ماهان مهری – علیرضا کریمی – یوسف تیغران – دانیال شفیعی) با زمان ۵۳٫۱۷ موفق به جابجایی رکورد چهار در ۱۰۰ متر آزاد تیمی شد.

 

رده بندی تیمی هفدهمین دوره مسابقات شنا باشگاه‌های کشور تا پایان مرجله دوم : 

  1. پرسپولیس با امتیاز ۲۴۶۴
  2. شهید هاشمی نژاد مشهد با امتیاز ۲۴۴۹
  3. نفت تهران با امتیاز ۲۰۹۶
  4. کیان شنا گلستان  با امتیاز ۱۸۸۹
  5. هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه  با امتیاز ۱۸۸۴
  6. مقاومت با امتیاز ۱۸۵۳
  7. آکادمی ۹ دی و آزادی  با امتیاز ۱۷۸۸
  8. عقاب نهاجا با امتیاز ۱۴۴۴
  9. نفت امیدیه با امتیاز ۱۲۸۹
  10. توسعه شنای البرز با امتیاز ۱۱۷۴

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط