صنعت نفت آبادان و نیک بسپار یزد صدرنشین شدند

دومین روز از مرحله اول مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای کشور با صدرنشینی تیم های صنعت نفت آبادان و نیک بسپار یزد در گروههای اول و دوم همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، نخستین روز از مرحله اول مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای کشور که از روز سه شنبه ٢٣ آبان در استخر ٩ دی تهران و با حضور تیم های نفت آبادان، نفت تهران، میرداماد تبریز، کوثر رشت، نوپاد تهران، کولان کردستان، نوفلاح تهران، نیک بسپار یزد و هرمزگان آغاز شده است، امروز چهارشنبه ٢۴ آبان ماه با انجام ٣ دیدار پیگیری شد و تیمهای برتر هر دو گروه مشخص شدند.

بر این اساس امروز از گروه اول نفت تهران موفق شد در دیداری یکطرفه١٣ بر ٢ کوثر رشت را مغلوب کند.

از گروه دوم نیز نیک بسپار یزد ١۰ بر ۴ درمصاف با تیم جوان نوفلاح تهران پیروز شد و در دیگر بازی هرمزگان ١١ بر ۴ کولان کردستان را از پیش رو برداشت.

به این ترتیب هم اکنون در گروه نخست:
صنعت نفت آبادان با ٣ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بالاتر از میر داماد تبریز صدر نشین است (دیدار این دو تیم ۶ بر ۶ مساوی شد) نماینده آذربایجان شرقی دوم است و نفت تهران با ٢ امتیاز و کوثر گیلان بدون امتیاز مکانهای سوم و چهارم جدول را به خود اختصاص دادند.

در گروه دوم نیز:
نیک بسپار یزد با ۶ امتیاز جایگاه نخست را از آن خود کرده،نوپاد تهران با ٢ امتیاز و به دلیل برتری در بازی رو در رو برابر هرمزگان در مکان دوم قرار دارد، هرمزگان با دو امتیاز سوم است و تیمهای نوفلاح و کوثر رشت نیز هر یک با ١ امتیاز به ترتیب چهارم و پنجم هستند.

این مسابقات عصر امروز چهارشنبه ٢۴ آبان ماه با ٣ دیدار پیگیری می شود که طی آن از گروه اول دو تیم تهرانی نوپاد و نوفلاح مقابل هم قرار می گیرند و نیک بسپار یزد و هرمزگان با یکدیگر به رقابت می پردازند و علاوه بر آن از گروه نخست میرداماد تبریز با کوثر رشت مصاف می کنند.

شایان ذکر است تیم برتر مجموع دو مرحله مسابقات واترپلو دسته اول باشگاههای کشور به رقابتهای لیگ برتر در فصل آینده صعود خواهد کرد.

image_printپرینت مطلب