فراخوان بزرگ مدرسه شنا، شیرجه و واترپلو

مدارس تخصصی آموزشی شنا، شیرجه و واترپلو تحت نظارت مستقیم فدراسیون شنا و زیر نظر مربیان مجرب از علاقمندان ثبت نام می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، این فدراسیون با هدف توسعه کمی و کیفی، کشف و شناسایی استعدادهای ورزشی و آموزش تخصصی سه رشته شنا، شیرجه و واترپلو از علاقمندان و دانش آموزان ثبت نام می کند.
مدرسه شنا، شیرجه و واترپلو با بهره گیری از مربیان مجرب و رسمی فدراسیون شنا در بخش های آموزش، قوانین و تمرینات فعالیت خواهد کرد و چهره های مستعد جهت تمرینات تخصصی و قرار گرفتن در روند تمرینات پیشرفته به مربیان تیم های ملی معرفی خواهند شد.
این کلاسها در رده سنی ١۴-۶ سال ویژه پسران در محل استخر بین المللی سه گانه ٩ دی واقع در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند همه روزه ازساعت ٩ صبح الی ١٧ بعد از ظهر با در دست داشتن مدارک لازم (٢قطعه عکس،بیمه ورزشی، کارت ملی، شناسنامه، کارنامه تحصیلی ) به محل استخر مراجعه و یا با شماره تلفن های ٧-٨٨٨٣٩۴٧۶ تماس حاصل فرمایند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.