ویژه مربیان درجه ۳ جامانده سراسرکشور/

فراخوان ثبت نام در آخرین دوره بازآموزی درجه ۳ شنای سال ۱۴۰۰

Print Friendly
فراخوان ثبت نام در آخرین دوره بازآموزی درجه 3 شنای سال 1400

قابل توجه مربیان درجه ۳ شنا سراسر کشور که از دوره بازآموزی درجه ۳ سال ۱۴۰۰ استان خود جامانده اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون شنا آخرین دوره باز آموزی مربیان درجه ۳ شنا سال ۱۴۰۰ را در روز شنبه مورخ ۳۰ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. این دوره به صورت مجازی و آنلاین روز شنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹:۳۰ لغایت ۱۵:۳۰ با شهریه ۱۲۰هزارتومان برگزار می شود.

کلیه مربیان درجه ۳ سراسر کشور که از بازآموزی سال ۱۴۰۰ استان خود جامانده اند، می‌توانند در این بازآموزی که در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (htpps://register.irsf.ir) بارگذاری شده ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است مربیان درجات ۱و۲ از ثبت نام در این بازآموزی خودداری کنند.

صدور گواهینامه بر اساس ۷۰ درصد حضور مدرس در کلینیک جبرانی منظورمی گردد. این دوره فقط برای مربیان درجه ۳شنای سراسر کشور است.

مراحل ثبت نام:

  • ابتدا مربیان باید در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (https://register.irsf.ir) ثبت نام کرده (ایجادحساب کاربری) و مشخصات و مدارک خود را در پروفایل شخصی خود تکمیل کنند.
  • سپس کارت درجه ۳ شنای خود را در بخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کنند.
  • بعد از تایید مدرک مربیگری از مسیر دوره های اصلی؛ آخرین بازآموزی درجه ۳ سال ۱۴۰۰مربیان درجه ۳ فدراسیون (مربوط به ۳۰بهمن ماه) را انتخاب و شهریه کلاس (مبلغ ۱۲۰هزار تومان) را از طریق پرداخت الکترونیکی واریز نموده و ثبت نام نمایید.
  • در روز کلاس(شنبه ۳۰ بهمن ماه) کافی است از طریق آدرس سامانه آموزش مجازی فدراسیون شناhttps://swim1400.irاقدام کرده و برای ورود به اتاق بازآموزی ها کدملی خود را به انگلیسی بعنوان نام کاربری و گذرواژه وارد کنند.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره برای ثبت نام، باید کارت مربیگری درجه ۳ شنا خود را در قسمت درخواست تایید ثبت سوابق بارگزاری کنند. (اگر از قبل ثبت شده دارید نیاز به تکرار این کار نیست). ثبت نام برای تمامی مربیان شنا درجه ۳ جامانده از بازآموزی سال ۱۴۰۰ شنای استان‌های سراسر کشور مجاز و آزاد است.

ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۰۰ روز جمعه ۲۹ بهمن ماه نیز اتاق بازآموزی ها برای تست ورود و خروج و صحت صدا و تصویر ثبت نام کنندگان، باز و فعال خواهد بود.

کلاس از ساعت۹:۰۰ صبح از طریق آدرس https://swim1400.ir برای ثبت نام کنندگان بازاست. ربات سامانه در طول کلاس ۹:۳۰ الی ۱۵:۳۰ (به جز ۳۰دقیقه وقت استراحت و نماز)حضور افراد را (به ساعت و دقیقه) تعیین می‌کند. برای صدور گواهینامه بازآموزی حداقل ۷۰درصد حضورمدرس (حداقل ۴ساعت)الزامی است.

در صورت تمایل به شرکت در دوره با توجه به اینکه آخرین دوره بازآموزی درجه ۳ سال ۱۴۰۰ است وظرفیت محدود کلاس، لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید. این دوره بعنوان آخرین دوره بازآموزی سال ۱۴۰۰ ویژه مربیان درجه ۳ در سال ۱۴۰۰ است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن تماس ۸۸۸۲۷۵۲۶ یا ۸۸۸۲۳۱۰۴ داخلی ۱۲۷-۱۲۸-۱۲۹ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰ کمیته آموزش تماس نمایید.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط