قرعه‌کشی مسابقات توسعه جهانی واترپلو انجام شد

Print Friendly
قرعه‌کشی مسابقات توسعه جهانی واترپلو انجام شد

با برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات توسعه جهانی واترپلو تهران در مقر فینا، ایران با کشورهای اتریش، اندونزی، تونس، گواتمالا و اروگوئه هم‌گروه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ قرعه کشی مسابقات توسعه جهانی واترپلو تهران انجام شد و بر اساس آن تیم‌ها در قالب دو گروه شش تیمه با هم به رقابت می‌پردازند. بر اساس این گروهبندی تیم ملی ایران در گروه B با تیم‌های تونس، اتریش، اروگوئه، گواتمالا و اندونزی قرار دارد. در گروه A این دوره از رقابت‌ها هم تیم‌های مراکش، مالت، ترینیداد و توباگو، اکوادور، کویت و آذربایجان به مصاف هم خواهند رفت.

طبق برنامه ایران در نخستین دیدار خود به مصاف اتریش می‌رود. پس از اتریش به ترتیب با تیم های اروگوئه، گواتمالا، اندونزی و تونس دیدار می‌کند تا تکلیف مرحله مقدماتی مسابقات مشخص شود.

مسابقات واترپلو توسعه جهانی (فیناترافی) تهران از سوم تا هشتم خرداد ۱۳۹۴ در استخر بین المللی ۹دی شیرودی برگزار می‌شود.  سرمربی تیم ملی در این مسابقات سیروس طاهریان است. وحید رضایی و علیرضا شهیدی پور هم به عنوان مربی و مربی دروازه‌بانان وی را در امر هدایت ملی‌پوشان همراهی می‌کنند.

تیم ملی ایران برای حضور پرقدرت در این رقابت‌ها از اسفند ماه سال گذشته تمرینات متمرکز خود را در استخر ۹دی آغاز کرده است.

 

گروهبندی تیم‌ها در پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو تهران- ۲۰۱۵:

گروه A: مراکش – مالت – ترینیداد و توباگو – اکوادور – کویت – آذربایجان

گروه B: تونس – اتریش – اروگوئه – گواتمالا – ایران – اندونزی

 

اسامی واترپلوئیست‌های حاضر در اردو:

سجاد عبدی – حامد کریمی – میثم جعفری – سیدمحمدسعید میرمهدی – نیما خوشبخت – حامد ملک خانبانان – امیرحسین خانی – علی پیروز خواه – امیرحسین برایی –  مهدی دایی تقی – سهیل خادم پیر –  مهدی عماد – علی رضاسلطانی – امید لطف پور – علی هرمزی – شاهد اسماعیلی –  مسعود احمدی – امین قویدل

 

برنامه زمانبندی اردوی تیم ملی واترپلو:

شنبه ها تا چهارشنبه ها:

عصر روز های زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) ساعت: ۲۰:۳۰ تا ۱۷

عصر روز‌های فرد (یک‌شنبه و سه‌شنبه) ساعت:  ۲۱ تا ۱۸:۳۰

 

دوشنبه ها، سه‌شنبه ها و پنج‌شنبه ها:

صبح‌: ۱۲:۳۰ تا ۹:۳۰

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط