قهرمانی تیم پرشین پوشش در چهارمین دوره لیگ شنای بانوان یزد

Print Friendly
قهرمانی تیم پرشین پوشش در چهارمین دوره لیگ شنای بانوان یزد

چهارمین دوره لیگ شنای بانوان یزد با حضور ۹۵ شناگر در قالب ۱۲ تیم برگزار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین دوره لیگ شنای بانوان یزد جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ در محل استخر کوثر یزد با حضور پرشور علاقه مندان برگزار شد و شناگرانی از شهرستانهای یزد، میبد،تفت، بافق، خاتم و ابرکوه در قالب تیمهای پرشین پوشش، شهید صدوقی، هیئت شنای بافق، مدرسه شنا، تفت، ابرکوه، سنگ آهن بافق، آینده سازان، کوثر و فجر در دو رده سنی زیر ۱۰ سال و زیر ۱۲ سال در ۱۰ ماده به رقابت پرداخت. در پایان این رقابت‌ها به نفرات اول تا سوم انفرادی مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
همچنین در مجموع تیمی تیمهای پرشین پوشش،هیئت بافق و شهید صدوقی به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

 

نتایج تیمی چهارمین دوره لیگ شنای بانوان استان یزد:

  1. تیم پرشین پوشش با ۲۸۱ امتیاز اول
  2. تیم هیئت بافق با ۲۶۱ امتیاز دوم
  3. تیم شهید صدوقی با ۲۲۷ امتیاز سوم
  4. تیم تفت با ۱۶۵ امتیاز چهارم
  5. تیم ابرکوه با ۱۴۶ امتیاز پنجم
  6. تیم سنگ آهن بافق با ۱۳۶ امتیاز ششم
  7. تیم مدرسه شنا با ۱۲۴ امتیاز هفتم
  8. تیم آینده سازان با ۱۰۵ امتیاز هشتم
  9. تیم کوثر با ۹۲ امتیاز نهم
  10. تیم فجر با ۱۶ امتیاز دهم

نتایج انفرادی چهارمین دوره لیگ شنای بانوان استان یزد:

ماده ۵۰ متر آزاد

  • شادی ذاکری نیا از تیم پرشین پوششش اول
  • دیانا شاهدی از تیم تفت دوم
  • سیما میربافقی از تیم بافق سوم

ماده ۵۰ متر قورباغه

  • ریحانه ساعی از تیم پرشین پوششش اول
  • بهناز بابایی زاده از تیم پرشین پوششش دوم
  • سیما میربافقی از تیم بافق سوم

ماده ۵۰ متر کرال پشت

  • شادی ذاکری نیا از تیم پرشین پوششش اول
  • میترا سلیمانی از تیم ابرکوه دوم
  • زهرا دهقان از تیم کوثر سوم

ماده ۵۰ متر پروانه زیر ۱۲ سال

  • زهرا مزیدی از تیم شهید صدوقی اول
  • نازنین رضایی از تیم بافق دوم
  • پریناز سادات دادور از تیم پرشین پوشش سوم

ماده ۱۰۰ متر آزاد

  • نازنین زهرا ساده از تیم پرشین پوشش اول
  • زهرا مزیدی از تیم شهید صدوقی دوم
  • نازنین رضایی از تیم بافق سوم

ماده ۱۰۰ متر قورباغه

  • مهدیه علیزاده از تیم پرشین پوشش اول
  • نازنین زهرا ساده از تیم پرشین پوشش دوم
  • نگار قربانی از تیم سنگ آهن بافق سوم

ماده ۱۰۰ متر کرال پشت

  • مهدیه علیزاده از تیم پرشین پوشش اول
  • مهسا شمس الدینی از تیم سنگ آهن بافق دوم
  • مهرنوش دهقانی از تفت سوم

ماده ۵۰ متر پروانه زیر ۱۰ سال

  • دیانا شاهدی از تیم تفت اول
  • ریحانه ساعی از تیم پرشین پوشش دوم
  • پرنیان رسولی از تیم بافق سوم

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط