کتابخانه تخصصی فدراسیون شنا راه اندازی شد

کتابخانه عمومی وتخصصی فدراسیون شنا با هدف توسعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتابخانی و ارتقاء دانش عمومی ملی پوشان و کارکنان فدراسیون و جامعه ذینفعان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، کمیته فرهنگی این فدراسیون در چارچوب ماموریت ها ی ذاتی و فعالیت های جاری خود و در راستای عینیت بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص ترویج فرهنگ کتابخانی، کتابخانه عمومی و تخصصی فدراسیون شنا را راه اندازی کرد.

این کتابخانه با مساعدت و همکاری کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک تشکیل و علاوه بر مباحث تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو در موضاعات مذهبی، عمومی، روانشناسی،علمی، فرهنگی، ادبی (شعر،داستان و رمان)،تاریخی و هنری محصولات فرهنگی خود را در اختیار علاقمندان قرار داده است.

استفاده از این کتابخانه عمومی و تخصصی برای ملی پوشان و کادر فنی تیمهای ملی شنا، شیرجه و واترپلو رایگان است.

کمیته فرهنگی فدراسیون شنا در نظر دارد به منظور توسعه بخش آموزش حرفه ای جامعه ذینعفان نسبت به تهیه و تکثیر فیلمهای آموزشی و کمک آموزشی و تکثیر لوح فشرده مسابقات شنا،شیرجه و واترپلو اقدام نماید و آن را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.