محب: همچنان پیگیر حضور واترپلو در تورنمنت انتخابی هستیم

Print Friendly
محب: همچنان پیگیر حضور واترپلو در تورنمنت انتخابی هستیم

رئیس کمیته فنی واترپلو گفت: از روز اول فدراسیون، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش مکاتباتی با فدراسیون جهانی داشتند تا رقابت انتخابی بین ایران و قزاقستان انجام شود و ما همچنان ناامید نیستیم و تلاش می کنیم.

معصومه کیانی/

به گزارش روابط عمومی فدراسین شنا، شیرجه و واترپلو؛ علی محب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اعلام تیم‌های حاضر در بازی‌های المپیک توکیو و بی‌توجهی به درخواست ایران مبنی بر برگزاری مسابقه تیم‌های واترپلوی ایران و قزاقستان گفت: خبر تصمیم فدراسیون جهانی را امروز شنیدم و حتما فدراسیون مکاتباتی درباره گرفتن چنین تصمیمی خواهد داشت. قرار بود دو کشور در بازی‌های المپیک توکیو شرکت کنند که ژاپن میزبان مسابقات بود و ما درخواست دادیم مسابقه انتخابی با قزاقستان برگزار شود تا تیم برتر به این بازی‌ها انتخاب و اعزام شود، اما نمی‌دانم چرا فدراسیون جهانی بدون اطلاع به ایران و ذکر دلیل چنین اقدامی انجام داده است.

وی ادامه داد: شاید کشوری میزبانی مسابقه انتخابی را نپذیرفته و یا دلیل دیگری باعث گرفتن این تصمیم شده است اما در هر حال باید به ما اطلاع می‌دادند. در این مسابقه انتخابی بازیکنان ما می‌توانستند بازی کرده و فارغ از هر نتیجه‌ای تلاش کنند. به هر حال از سوی فدراسیون کوتاهی صورت نگرفته و از روز اول فدراسیون، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش مکاتباتی با فدراسیون جهانی داشتند تا رقابت انتخابی بین ایران و قزاقستان انجام شود. من از این اتفاق خیلی ناراحت شدم، اما فدراسیون مکاتباتی انجام می‌دهد تا مشخص شود بر چه اساسی به واترپلو ایران شانس ندادند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط