محسن رضوانی بعنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد

Print Friendly
محسن رضوانی بعنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد

در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، محسن رضوانی با کسب ۳۹ رای به عنوان رئیس این فدراسیون باقی ماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ؛  مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا صبح امروز (شنبه) در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ریاست مجمع، شاهرخ شهنازی دبیر کمیته ملی المپیک نماینده کمیته ، محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها به همراه اعضا مجمع فدراسیون حاضرین این مجمع بودند.

در پایان انتخابات بین ۶ کاندیدا به نام های محسن رضوانی، کاوه احمدی، رضا حبیبی، حامد رضاخانی، رضا فاطمی مقدم و مجید مشتاق عشق  برگزار شد که کاوه احمدی و مجید مشتاق پیش از رای گیری انصراف خود را اعلام کردند. پس از رای گیری محسن رضوانی با کسب ۳۹ رای از مجموع ۴۲ رای چهار سال دیگر بعنوان رئیس فدراسیون شنا انتخاب شد. رضا حبیبی، حامد رضاخانی و رضا فاطمی مقدم دیگر کاندیداها هر کدام ۱ رای کسب کردند.

محسن رضوانی پس از مجمع انتخاباتی اظهار داشت: جا دارد از همه هیات های استانی و افرادی که در این مجمع حضور داشتند و به بنده رای دادند تشکر کنم. امیدوارم که بتوانم از پس این مسئولیت سخت بر آمده و جواب اعتماد این عزیزان را بدهم، اما آرزوی من این است که شنا، شیرجه و واترپلو در المپیک هم به مدال برسد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط