مدیر اجرایی فدراسیون شنا:سه شناگر ایران در مسابقات جهانی بارسلونا شرکت خواهند کرد

مدیر اجرایی فدراسیون شنا از قطعی شدن اعزام سه شناگر کشورمان به مسابقات شنای قهرمانی جهان ٢۰١٣در بارسلونا اسپانیا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن سمیع زاده مدیر اجرایی فدراسیون شنا، با اشاره به هدفگذاری بلند مدت فدراسیون شنا بر روی جوانان با رویکرد دستیابی به رکورد ورودی مسابقات المپیک ٢۰١۶ افزود: در همین راستا خوشبختانه پس از رفع تعلیق فدراسیون از سوی کنفدراسیون شنای آسیا با درایت دکتر عباسی وزیر محترم ورزش وجوانان وهمچنین حمایتهای همه جانبه دکتر سجادی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و پیگیریهای مکرر محسن رضوانی سرپرست فدراسیون، فدراسیون جهانی شنا(فینا ) طی نامه ای به فدراسیون شنای کشور مجوز حضور
بدون رکورد ورودی برای سه شناگر و دو مربی از کشورمان در این رقابتها را اعطا کرد که بی تردید این انتخاب فینا می تواند سر آغاز فصل جدیدی از تعاملات با فدراسیون شنای کشور مان باشد.
وی در ادامه تصریح کردبنده جا دارد از مسولان وزارت ورزش و جوانان به نمایندگی از خانواده شنا تشکر و قدردانی کنم.
سمیع زاده همچنین اظهار داشت:بی تردید این حضور می تواند فرصت بسیار ارزشمندی برای شناگران کشورمان باشد و بزودی چگونگی انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات بارسلونا از سوی کمیته فنی شنا اعام خواهد شد.

عضو اسبق تیم ملی شنا در پایان با بیان اینکه فدراسیون شنا از نظرات کارشناسی صاحب نطران و نخبگان شنای کشور استقبال می کند، خاطر نشان کرد: بنده باز هم یک بار دیگراز تمامی کارشناسان و پیشکسوتان شنا دعوت می کنم در جهت بهبود روند فنی شنای کشور با ارائه نقطه نظرات و انتقادات سازنده خود فدراسیون را در پیشبرد برنامه ها و اهداف خود یاری نمایند.
شایان ذکر است مسابقات جهانی شنا در سال٢۰١٣مرداد ماه سال آینده در بندر بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.