مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر و زیر ۱۷ سال واترپلو سال ۹۵ انجام شد

Print Friendly
مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر و زیر 17 سال واترپلو سال 95 انجام شد

عصر امروز (شنبه) مراسم قرعه کشی بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو و دومین دوره لیگ زیر ۱۷ سال این رشته با حضور نمایندگان تیم های حاضر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مراسم قرعه کشی بیست و ششمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو کشور (سال ۱۳۹۵)، با حضور نمایندگان تیم های حاضر در این دوره از مسابقات برگزار شد.

این مراسم از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (شنبه) در هتل مارلیک تهران آغاز شد.

در ابتدای مراسم احمد یاقوتی قائم مقام و محسن سمیع زاده دبیرکل فدراسیون شنا با ایراد سخنانی به مدعوین خیرمقدم گفتند و از مسئولان تیم‌های حاضر در مسابقات واترپلو قدردانی کردند. یاقوتی باشگاه‌های واترپلوی کشور را ستون‌های این رشته عنوان کرد و از تلاش فدراسیون برای تعامل هرچه بیشتر با تیم‌ها خبر داد. همچنین محسن سمیع‌زاده نیز با قدردانی از مسئولان تیم‌های حاضر، به موفقیت اخیر تیم ملی واترپلو جوانان در رقابت های آسیایی اشاره کرد و موفقیت روزافزون این رشته را منوط به یاری تک تک اعضای خانواده واترپلو دانست.

در ادامه کلیپ تصویری از مسابقات لیگ برتر دوره پیش پخش شد که با استقبال حاضرین جلسه همراه بود. در این کلیپ علاوه بر مرور خاطرات رقابت‌های فصل قبل برگزاری مسابقات پیش رو به علی خالدی تبار ملی پوش فقید واترپلو تقدیم شد.

ارائه گزارش و تنظیم برنامه مسابقات توسط هادی بیک مسئول سازمان لیگ واترپلو و نادر غفوری رئیس کمیته فنی واترپلو بخش دیگری از این مراسم بود.

سپس چند تن از اعضای حاضر و مسئولان باشگاه‌های حاضر در مسابقات واترپلو به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و خواستار تعامل هرچه بیشتر فدراسیون و رسانه‌های فراگیر جهت پوشش گسترده تر مسابقات شدند.

سرانجام بعد از بحث و تبادل نظر پیرامون موارد مطرح شده، قرعه کشی بیست و ششمین دوره لیگ برتر و دومین دوره لیگ زیر ١٧ سال واترپلو  توسط مهدی یزدانخواه و حامد کریمی نماینده ورزشکاران انجام شد.

در پایان مسئولان سازمان لیگ جدول تنظیم شده رقابت‌های پیش رو را ارائه کردند.

 

قرعه تیم های حاضر در بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو:

  1. استخر شهید نوفلاح
  2. اصفهان
  3. نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
  4. نفت و گاز گچساران
  5. سایپا
  6. نفت امیدیه
  7. دانشگاه آزاد اسلامی
  8. پالایش نفت آبادان

بر اساس قوانین فینا در هفته نخست تیم اول با هشتم – دوم  با هفتم – سوم  با ششم – چهارم با پنجم بازی می کنند.

 

برنامه مسابقات هفته نخست (میزبان – میهمان):

  • پالایش نفت آبادان – استخر شهید نوفلاح
  • دانشگاه آزاد اسلامی – اصفهان
  • نفت امیدیه – نیروی زمینی ارتش
  • سایپا – نفت و گاز گچساران

 

گروهبندی تیم‌ها در دومین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۷ سال واترپلو:

  • A: آذربایجان شرقی – ثامن مشهد – مقاومت اصفهان – فارس – قزوین – نوفلاح الف – پالایش نفت آبادان
  • B: زنجان – آکادمی شاخاب پارس – استخر ٩دی – پیشگامان کویر یزد – آزادی – اکسید آهن گیلان – نوفلاح ب

 

 

انتهای پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط