مرحله دوم لیگ شنا به پایان رسید

Print Friendly
مرحله دوم لیگ شنا به پایان رسید

مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور با تداوم صدرنشینی سرزمین موج های آبی مشهد به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پایان دومین روز از مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور موج های آبی مشهد با کسب سه عنوان نخست از چهار ماده […]

مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور با تداوم صدرنشینی سرزمین موج های آبی مشهد به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پایان دومین روز از مرحله دوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور موج های آبی مشهد با کسب سه عنوان نخست از چهار ماده رقابتی باقیمانده جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کرد. نماینده مشهد در مرحله دوم این مسابقات با کسب ۶۷۴ امتیاز مجموع امتیازات خود را به ۱۳۲۸ رساند. با جمع آوری این امتیازات موج های آبی با ۱۴۱ امتیاز اختلاف نسبت به تیم مقاومت در صدر جدول رده بندی یازدهمین دوره رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور تا پایان مرحله دوم ایستاد.
همچنین نفت تهران و بانک حکمت ایرانیان پس از این دو تیم در رده های سوم و چهارم جای گرفتند.

*مجموع امتیازات تیم ها در پایان مرحله دوم:
۱ موج های آبی مشهد با کسب ۶۷۴ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۱۳۲۸
۲ مقاومت با کسب ۵۸۹ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۱۱۸۷
۳ نفت تهران با کسب ۴۲۶ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۸۵۴
۴ بانک حکمت ایرانیان ارتش با کسب ۳۹۳ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۷۶۹
۵ ناجیان راستین البرز با کسب ۳۲۱ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۶۵۱
۶ چوکا ا کسب ۲۷۷ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۵۸۶
۷ شهبازی زنجان با کسب ۲۳۵ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۴۸۰
۸ نفت امیدیه با کسب ۲۰۶ امتیاز در مرحله دوم، مجموع: ۳۹۶

*نتایج مرحله دوم رقابت های شنای قهرمانی باشگاه های کشور (عصر روز دوم):

۲۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱ احمدرضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۲.۱۷.۰۵
۲ آرین علیایی، موجهای آبی مشهد ۲.۱۷.۵۹
۲ امیر محمد شجاعی فر، مقاومت ۲.۲۲.۷۰

۱۰۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری، مقاومت ۵۷.۹۶
۲ سعید آشتیانی، موج های ابی مشهد ۵۸.۵۷
۳ مهدی انصاری، موج های ابی مشهد ۵۹.۹۹

۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرشام میرزایی، سامان خواجگی، جمال چاوشی، احمدرضا جلالی” موجهای آبی مشهد ۳.۴۱.۲۴
۲ “بهزاد صیاد، امیر محمد شجاعی فر، فرشید محمودی زاویه، پوریا پور ابراهیم” مقاومت ۳.۴۶.۲۷
۳ “آرین صیدگاهی، ماکان خوش اخلاق، مهدی مصطفوی، سینا رجبی مقدم” چوکا ۳.۵۰.۵۵

۱۵۰۰ متر آزاد:
۱ آرین علیایی، موج های آبی مشهد ۱۷.۳۲.۰۷
۲ رهام پیروانی، مقاومت ۱۷.۳۲.۸۹
۳ سجاد ویسانیان، مقاومت ۱۸.۳۶.۸۵

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط