مرحله سوم لیگ شنا آغاز شد

Print Friendly
مرحله سوم لیگ شنا آغاز شد

مرحله سوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با برگزاری شش ماده از صبح امروز(پنج شنبه) آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین مرحله مسابقات شنای باشگاه های کشور صبح امروز (پنج شنبه) با برگزاری شش ماده د راستخر قهرمانی آزادی تهران آغاز شد. شناگران موج های آبی مشهد همچنان […]

مرحله سوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با برگزاری شش ماده از صبح امروز(پنج شنبه) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین مرحله مسابقات شنای باشگاه های کشور صبح امروز (پنج شنبه) با برگزاری شش ماده د راستخر قهرمانی آزادی تهران آغاز شد. شناگران موج های آبی مشهد همچنان با در اختیار داشتن بهترین رکوردها پیشتاز هستند.

**نتایج کامل صبح روز اول سومین دوره لیگ شنا:

*ماده ۵۰ متر کرال پشت :
۱- رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۲۸.۲۲ و امتیاز ۶۱۸
۲- محسن مهمان نواز از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۸.۵۷ و امتیاز ۵۹۶
۳- امیر طاهری از تیم نفت امیدیه با زمان ۲۸.۸۵ و امتیاز ۵۷۹

* ۲۰۰ متر پروانه:
۱- احمدرضا جلالی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۱۵.۲۱ و امتیاز ۵۶۱
۲- فرهاد فیاض از تیم مقاومت با زمان ۲۲.۲۳ امتیاز و ۴۸۲
۳- امیررضا علی اصغرزاده از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۲.۸۲ و امتیاز ۴۷۶

*۵۰ متر آزاد:
۱- آرشام میرزایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۴.۸۷ و امتیاز ۵۹۴
۲- افشین عسگری از تیم مقاومت با زمان ۲۴.۹۰ و امتیاز ۵۹۲
۳- علی امیر اصلانی از تیم شهبازی زنجان ۲۵.۰۶با زمان و امتیاز ۵۸۱

*۲۰۰ متر قورباغه:
۱- آریا نسیمی شاد از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۷.۶۱ و امتیاز ۶۳۷
۲- سینا رجبی مقدماز تیم چوکا با زمان۳۵.۱۸ و امتیاز ۵۴۸
۳- امیرمحمد سرابی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۳۶.۷۴ و امتیاز ۵۳۲

*۴۰۰ متر آزاد :
۱- آرین اولیایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۸.۴۱ و امتیاز ۵۵۱
۲- اصلان صالحیان از تیم مقاومت با زمان ۳۱.۷۸ و امتیاز ۵۳۱
۳- سامان خواجگی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۳۵.۹۶ و امتیاز ۵۰۷

*۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی :
۱- محسن مهمان نواز – مهدی انصاری – احمدرضا جلالی- ارشام میرزایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۸.۳۸ و امتیاز ۹۴۶
۲- بهزاد صیاد – امیرمحمد شجاعی فر – افشین عسگری – پوریا پورابراهیم از تیم مقاومت با زمان ۱۶.۱۷ و امتیاز ۸۶۲
۳- علی عاشقی – وحید اسماعیلی فرد – امین نوشادی – سهیل آشتیانی از تیم بانک حکمت ایرانیان ارتش با زمان ۳۱.۹۰ و امتیاز ۷۲۱

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط