مصاف نزدیک مقاومت و موج های آبی در لیگ شنا

Print Friendly
مصاف نزدیک مقاومت و موج های آبی در لیگ شنا

روز دوم از دومین مرحله رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور با تقسیم عناوین نخست بین دو تیم مقاومت و سرزمین موجهای آبی مشهد آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در صبح روز دوم از دومین مرحله رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور، شناگران در پنج ماده با […]

روز دوم از دومین مرحله رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور با تقسیم عناوین نخست بین دو تیم مقاومت و سرزمین موجهای آبی مشهد آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در صبح روز دوم از دومین مرحله رقابت های شنا قهرمانی باشگاه های کشور، شناگران در پنج ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند. در این رقابت ها شناگران در ماده های ۲۰۰ متر آزاد، ۵۰ متر پروانه، ۱۰۰ متر کرال پشت، ۱۰۰ متر قورباغه و ۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی به آب زدند. از مجموع پنج عنوان نخست این مرحله، سه عنوان سهم مقاومت و دوتای دیگر سهم موجهای آبی مشهد بود.

رقابت های مرحله دوم شنا قهرمانی باشگاه های کشور از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) ادامه پیدا می کند و با برگزاری مسابقات در چهار ماده رقابتی باقیمانده پرونده این مرحله ازجام خلیج فارس نیز بسته می شود.

*نتایج مرحله دوم رقابت های شنای قهرمانی باشگاه های کشور (صبح روز دوم):

۲۰۰ متر آزاد:
۱ احمد رضا جلالی، موجهای آبی مشهد ۲.۰۳.۹۹
۲ آرشام میرزایی، موجهای آبی مشهد ۲.۰۴.۳۰
۳ فرشید محمودی، مقاومت ۲.۰۵.۰۹

۵۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری، مقاومت ۲۵.۷۷
۲ امیر طاهری، نفت امیدیه ۲۶.۲۰
۳ پوریا پورابراهیم، مقاومت ۲۶.۵۱

۱۰۰ متر کرال پشت:
۱ رهام پیروانی، مقاومت ۵۹.۹۴
۲ عارف چگینی، ناجیان راستین البرز ۱.۰۴.۲۱
۳ جمال چاوشی فر، موجهای آبی مشهد ۱.۰۴.۶۶

۱۰۰ متر قورباغه:
۱ امیر محمد شجاعی فر، مقاومت ۱.۰۹.۱۹
۲ آریا نسیمی شاد، موجهای آبی مشهد ۱.۰۹.۲۸
۳ مهدی انصاری، موجهای آبی مشهد ۱.۰۹.۴۱

۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرین علیایی، آرشام میرزایی، سعید آشتیانی، احمدرضا جلالی” موجهای آبی مشهد ۸.۴۳.۳۵
۲ “رهام پیروانی، سجاد ویسانیان، بهزاد صیاد، فرشید محمودی زاویه” مقاومت ۸.۴۵.۵۲
۳ “بهزاد نوبری، علی محمد کرمی، سهیل آشتیانی، امین نوشادی” بانک حکمت ایرانیان ارتش ۸.۵۲.۷۳

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط