مهدی انصاری: هرگز برای تیم ملی کشورم کم نمی گذارم

Print Friendly
مهدی انصاری: هرگز برای تیم ملی کشورم کم نمی گذارم

پروانه روی تیم ملی شنای ایران در حاشیه اردوهای آمادگی جهت شرکت در بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: هرگز برای تیم ملی کشورم کم نمی‌گذارم و امیدوارم موفق و دست پر به کشور برگردیم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی انصاری ملی پوش شنای پروانه ایران اظهار کرد: بعد از المپیک ریو خودم تصمیم داشتم و شرط بستم که برای المپیک ۲۰۲۰ هر چه در توان دارم بگذارم و ورودی المپیک را بگیرم. فعلا بازی‌های کشورهای اسلامی را پیش رو داریم و بعد هم مسابقات داخل سالن در برنامه ما است. من تا کنون در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت نکردم. مصر، ترکیه و الجزایر کشورهای خوبی هستند. شناگر استقامتی مصر در المپیک چهارم شد. الجزایری ها هم ورودی A المپیک را دارند. ترکیه هم پروانه‌روهای خوبی دارد. به هر حال امیدوارم موفق و دست پر به کشور برگردیم.

ملی پوش شنای ایران یادآور شد: ۹۵ سال خوبی برای ما بود. من بهترین شناگر لیگ برتر شدم و بالاترین فیناپونت را آوردم. رکورد ۵۰ پروانه را زدم. همانطور که می‌دانید نخستین ایرانی بودم که ۵۰ پروانه را کمتر از ۲۵ ثانیه شنا کردم. در مجموع نمی توانم بگویم که دلیل اصلی محبوبیتم چیست شاید اصلا لیاقت این همه محبت را نداشته باشم.

وی افزود: دوست ندارم هیچ گاه برای تیمم کم بگذارم و ایران را خیلی دوست دارم. واقعا هر چه در توانم باشد می گذارم تا تیم ملی نتیجه بگیرد. می‌گویند غیرتی هستم. خب اصل کار هم ترک بودنم است. مردم شهرم در میانه خیلی حمایتم کردند و در همه شرایط پشتم بودند. شاید شناگران در کشور خیلی شناخته شده نباشند اما در شهر ما مردم علاقه زیادی به شنا دارد و من را می‌شناسند و حمایتم می کنند.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط