مهدی یزدان خواه:در مسابقات جهانی سنگ تمام می‌گذاریم

Print Friendly
مهدی یزدان خواه:در مسابقات جهانی سنگ تمام می‌گذاریم

ملی پوش واترپلوی ایران گفت: مرداد امسال در مسابقات جهانی واترپلوی زیر ۲۰ سال سنگ تمام می‌گذاریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی یزدان خواه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما بیان کرد: اردوی تیم ملی واترپلوی زیر ۲۰ سال ایران از ۲۷ خرداد برای حضور در مسابقات جهانی آغاز شده است و همه ملی پوشان سخت تلاش می‌کنیم تا در رقابت پیش رو با وجود گروه‌بندی سختی که داریم سنگ تمام بگذاریم.

وی افزود: ایران در مسابقات واترپلوی جهانی زیر ۲۰ سال با تیم‌های روسیه، یونان، آرژانتین و آمریکا هم گروه است.
ملی پوش واترپلوی ایران یادآور شد: تیم ملی روسیه از قدرت‌های واترپلوی جهان است، یونان نیز در دوره قبل عنوان چهارمی را به خود اختصاص داده و آمریکا هم در قاره خود اول است به این ترتیب اگر ما در برابر آرژانتین و آمریکا به پیروزی برسیم و با نتایج قابل قبولی بر روسیه و یونان غلبه کنیم از گروه خود صعود کرده و در زمره ۱۲ تیم قرار می‌گیریم ضمن اینکه اگر بازی مرحله بعدی را هم با برد پشت سر بگذاریم می‌توانیم جزو ۸ تیم برتر جهان باشیم.
وی گفت: بهترین عنوانی که تیم ملی واترپلوی ایران در مسابقات زیر ۲۰ سال جهان کسب کرده است مقام دهمی این رقابت‌هاست اما ما در این دوره تلاش می‌کنیم تا به جایگاه هفتم یا هشتم این مسابقات دست یابیم.
وی افزود: در حال حاضر ۲۰ واترپلوئیست در اردوی تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران روزانه دو نوبت از ساعت ۹ تا ۱۳:۳۰ و ۱۷ تا ۲۰:۳۰ تمرین می‌کنند تا ۱۲ مرداد امسال با تمام قوا به مصاف حریفان بروند.
یزدان خواه ادامه داد: تمرینات ما بسیار سخت و طاقت فرسا است بطوری که تا کنون سه مرتبه شنای ۳۲۰۰ متر را پشت سر گذاشتیم و الکساندر چیریچ سرمربی تیم ملی هم نکات فنی و تاکتیکی در خصوص دفاع و ضد حملات را به ملی پوشان گوشزد می کند.
وی تاکید کرد: باید بطور ویژه ار مسئولان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران تشکر کنم زیرا همه شرایط و امکانات را در اختیار ما قرار داده اند تا بتوانیم به اهداف خود برسیم.
انتهای پیام

Print Friendly

اخبار مرتبط