موج های آبی صدرنشین مرحله سوم لیگ شنا

Print Friendly
موج های آبی صدرنشین مرحله سوم لیگ شنا

مرحله سوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور با تداوم صدرنشینی سرزمین موج های آبی مشهد به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پایان روز دوم از مرحله سوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور موج های آبی مشهد با کسب ۶۷۴ امتیاز همچنان در صدر جدول […]

مرحله سوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور با تداوم صدرنشینی سرزمین موج های آبی مشهد به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پایان روز دوم از مرحله سوم رقابت های قهرمانی شنا باشگاه های کشور موج های آبی مشهد با کسب ۶۷۴ امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی مسابقات ایستاد.
مقاومت نزدیک ترین تعقیب کننده تیم صدرنشین نیز با جمع آوری ۶۰۲ امتیاز در این مرحله در رده دوم جای گرفت.
همچنین نفت تهران و بانک حکمت ایرانیان پس از این دو تیم در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

*مجموع امتیازات تیم ها در پایان مرحله سوم:
۱ موج های آبی مشهد با کسب ۶۷۴ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۲۰۰۲
۲ مقاومت با کسب ۶۰۲ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۱۷۸۹
۳ نفت تهران با کسب ۴۰۴ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۱۲۵۸
۴ بانک حکمت ایرانیان ارتش با کسب ۲۹۶ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۱۰۶۵
۵ ناجیان راستین البرز با کسب ۳۲۱ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۹۷۲
۶ چوکا ا کسب ۳۳۰ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۹۱۶
۷ شهبازی زنجان با کسب ۲۶۹ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۷۴۹
۸ نفت امیدیه با کسب ۲۰۸ امتیاز در مرحله سوم، مجموع: ۴۰۶

**نتایج کامل روز دوم سومین دوره لیگ شنا:

*۲۰۰ متر آزاد:
۱ سعید آشتیانی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۲.۰۲.۹۱ و امتیاز ۵۷۲
۲ فرشید محمودی از تیم مقاومت با زمان ۰۲.۰۳.۷۸ و امتیاز ۵۶۰
۳ آرشام میرزایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۲.۰۵.۵۵ و امتیاز ۵۳۶

*۵۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری از تیم مقاومت با زمان ۲۵.۷۸ و امتیاز ۶۵۹
۲ مهدی انصاری از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۶.۰۸ و امتیاز ۶۳۶
۳ جمال چاوشی فر از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۶.۳۶ و امتیاز ۶۱۶

*۱۰۰ متر کرال پشت:
۱ رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۵۹.۵۸ و امتیاز ۶۶۳
۲ محسن مهمان نواز از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۱.۰۱.۰۵ و امتیاز ۶۱۶
۳ بهزاد صیاد از تیم مقاومت با زمان ۰۱.۰۳.۸۵ و امتیاز ۵۳۸

*۱۰۰ متر قورباغه:
۱ امیر محمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان ۰۱.۰۷.۳ و امتیاز ۶۵۵
۲ مهدی انصاری از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۱.۰۷.۶۹ و امتیاز ۶۴۴
۳ آریا نسیمی شاد از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۱.۰۸.۱۲ و امتیاز ۶۳۲

*۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “مهدی انصاری – آرشام میرزایی – سامان خواجگی – آرین علیاری” از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۸.۳۰.۷۳ و امتیاز ۵۵۰
۲” سجاد ویسانیان – اصلان صالحیان – فرهاد فیاض – فرشید محمودی زاویه” از تیم مقاومت با زمان ۰۸.۵۲.۲۵ و امتیاز ۴۸۶
۳ “محمدرضا مسعودی – حسین درویشی – کیاوش اسمعیلی – فراز اکبری” از تیم نفت تهران با زمان ۰۸.۵۴.۴۱ و امتیاز ۴۸۰

*۲۰۰ متر مختلط انفرادی:
۱ سعید ملکا آشتیانی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۲.۱۶.۳۵ و امتیاز ۵۸۴
۲ امیر محمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان ۰۲.۱۸.۱۳ و امتیاز ۵۶۲
۳ آرین علیایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۲.۲۳.۰۹ و امتیاز ۵۰۶

*۱۰۰ متر پروانه:
۱ افشین عسگری از تیم مقاومت با زمان ۵۷.۰۸ و امتیاز ۶۶۵
۲ مهدی انصاری از تیم موج های ابی مشهد با زمان ۵۷.۲۳ و امتیاز ۶۶۰
۳ احمدرضا جلالی از تیم موج های ابی مشهد با زمان ۵۷.۵۸ و امتیاز ۶۴۸

*۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی:
۱ “آرشام میرزایی – جمال چاوشی – سامان خواجگی – احمدرضا جلالی ” از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۰۳.۴۵.۸۰ و امتیاز ۵۷۹
۲ “سینا رجبی مقدم – آرین صیدگاهی – مهدی مصطفوی – همایون حقیقی ” از تیم چوکا با زمان ۰۳.۴۹.۱۰ و امتیاز ۵۵۵
۳” فرید محمودی زاویه – امید وکیلی – اصلان صالحیان – بهزاد صیاد ” از تیم مقاومت با زمان ۰۳.۴۹.۶۶ و امتیاز ۵۵۱

۱۵۰۰ متر آزاد:
۱ آرین علیایی از تیم موج های آبی مشهد با زمان ۱۷.۲۵.۷۶ و امتیاز ۵۷۸
۲ رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۱۷.۳۵.۲۹ و امتیاز ۵۶۲
۳ سجاد فرشچی از تیم موج های آبی مشهد با زمان ۱۸.۱۶.۶۸ و امتیاز ۵۰۱

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط