ناداوری یک مدال دیگر را از شیرجه‌روهای ایران گرفت

میرابیان: بعد از چندین سال غیبت در شیرجه آسیا خوش درخشیدیم

Print Friendly
میرابیان: بعد از چندین سال غیبت در شیرجه آسیا خوش درخشیدیم

سرمربی تیم ملی شیرجه ایران گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا با حریفان سرسختی رقابت کردیم و مدال گرفتیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ قائم میرابیان، درمورد عملکرد تیم ملی شیرجه ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب مدال برنز در این دوره از پیکارها اظهار داشت: کسب نخستین مدال تاریخ شیرجه در سکوی ۱۰ متر را تبریک می‌گویم. ما چندین سال در این مسابقات غایب بودیم و در اولین حضور خود توانستیم مدال کسب کنیم و امیدوارم این اتفاق خوبی باشد تا در مسابقات بازی‌های آسیایی خوش بدرخشیم.

وی ادامه داد: در آسیا چند سطح از مسابقات شیرجه برگزار می‌شود؛ رقابتهای آسیایی به نوعی بالاترین سطح از مسابقات شیرجه در آسیا است. پس از آن قهرمانی آسیا، کاپ آسیا و رده‌های سنی آسیا قرار دارند. ما در کاپ آسیا و حتی بازی‌های آسیایی هم مدال داشتیم، اما در رقابت‌های قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال نشده بودیم که این بار این مهم حاصل شد.

سرمربی تیم ملی شیرجه ایران خاطرنشان کرد: ما برای نخستین بار است که در مسابقات قهرمانی آسیا با حریفان سرسختی همچون چین و ژاپن و … رقابت می‌کنیم و می‌توانیم به فینال رسیده و روی سکو هم برویم. در یک رشته واقعاً با ناداوری چهارم شدیم، در حالی که به واقع توان غلبه بر ژاپن را داشتیم.

انتهای پیام/


Print Friendly

اخبار مرتبط