میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت امام رضا(ع) مبارک باد

Print Friendly
میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت امام رضا(ع) مبارک باد

سالروز ولادت با سعادت ثامن الحجج، حضرت علی بن موسی الرضا (ع)،هشتمین اختر سپهر امامت و ولایت بر دلدادگان بارگاه و حریمش مبارک باد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ یازدهمین روز ذیقعده مصادف است با میلاد پر خیر و برکت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، پادشاه و شاه کرم ایران زمین” شمس الشموس” امام رضا (ع) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است. این امام بزرگوار در مدینه دیده به جهان گشود کنیه این حضرت ابوالحسن وابوعلی است و القاب این بزرگوار؛ صابر، زکی، ولی، فاضل، وفی، صدیق، رضی، سراج الله، نورالهدی، قره عین المؤمنین، مکیده الملحدین، کفوالملک، کافی الخلق، رب السریر، و رئاب التدبیر و مشهورترین آن رضا است. از این روی به این بزرگوار رضا می‌گویند که در آسمان خوشایند و در زمین مورد خشنودی پیامبران خدا و امامان پس از او بود.

این روزها میهن اسلامی مملو است از عطر جان افزای محبت و کرامت اهل بیت(ع) و این ایام مصادف شده با دهه کرامت، آغاز آن میلاد خواهر امام مهربانی ها حضرت فاطمه معصومه(س) و کریمه اهل بیت(ع) و در ادامه حضرت شاهچراغ بوده و پایان آن نیز با میلاد حضرت امام رضا(ع) است.
سالروز ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا بر تمامی مسلمانان مبارک باد.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط