ناکامی در کسب ورودی المپیک دلایل زیادی دارد/ برای المپیک ٢۰١۶ باید از امروز برنامه ریزی کرد

سرپرست اجرایی فدراسیون شنا گفت: هنوز هم اعتقاد دارم برای کسب ورودی المپیک ٢۰١۶ از امروز باید برنامه ریزی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا؛ محسن سمیع زاده سرپرست امور اجرایی فدراسیون شنا ضمن عدم رضایت از نتایج کسب شده توسط ملی پوشان در رقابت های شنای کاپ آزاد ترکیه گفت: شناگران همواره یک رقیب همیشگی به نام رکورد دارند که پس از هر رقابتی با آن مقایسه می شوند. کسب مدال در صورتی که رکورد شناگران رشد نداشته باشد هیچ مربی را خوشحال نمی کند.
ملی پوش اسبق شنای ایران در ادامه متذکر شد: ناکامی در کسب ورودی المپیک در رقابت های گزینشی دلایل زیادی دارد از جمله نبود برنامه ریزی تمرینی در دو سال گذشته به دلیل نداشتن هدف گذاری برای مربیان و شناگران، عدم اجرا و برگزاری منسجم و منظم مسابقات داخلی در جهت آمادگی بیشتر شناگران و استقامت پایین و تمرکز کم شناگران در این دوره از مسابقات از مهمترین دلایل این ناکامی به شمار می رود.
سمیع زاده در پایان متذکر شد: هنوز هم اعتقاد دارم برای کسب ورودی المپیک ٢۰١۶ از امروز باید برنامه هایمان را آغاز کنیم که در همین راستا ۶۴ شناگر و تعدادی از مربیان نخبه کشورمان با ترسیم ساختار جدید تیم ملی در حال برگزاری تمرینات منظم و هماهنگ کیفی و فنی در سراسر کشور هستند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.