نتایج آنلاین گروه سوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال

Print Friendly
نتایج آنلاین گروه سوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال

ادامه بازی های مرحله نخست سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از امروز (سه‌شنبه) در تهران پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله اول لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور در سه گروه با حضور ۲۱ تیم از سراسر کشور از سه‌شنبه هفته گذشته(۱۱ مهر ۱۳۹۶) آغاز شد. در ادامه مرحله نخست این رقابت‌ها بازی‌های گروه C از امروز (سه‌شنبه) در استخر آزادی پیگیری می‌شود.

 

برنامه گروهمسابقات:

بازی مرحله تیم نتیجه نتیجه روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول آینده سازان آزادی ۲ ۲۰ شرکت ساختمانی ماندنی سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۹٫۰۰ استخر آزادی
۲ دور اول آریانا ۶ ۲ امید آزادی سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۰٫۰۰ استخر آزادی
۳ دور اول آبمیوه سجاد ۱۰ ۴ فارس سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۱٫۰۰ استخر آزادی
۴ دور دوم آریانا ۱۲ ۱ آینده سازان آزادی سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۴٫۰۰ استخر آزادی
۵ دور دوم شرکت ساختمانی ماندنی ۱۱ ۵ آبمیوه سجاد سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۵٫۰۰ استخر آزادی
۶ دور دوم امید آزادی ۱ ۱۰ صنایع روی خمسه زنجان سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۶٫۰۰ استخر آزادی
۷ دور سوم آبمیوه سجاد ۱۰ ۳ آریانا سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۸٫۰۰ استخر آزادی
۸ دور سوم صنایع روی خمسه زنجان ۱۳ ۲  آینده سازان آزادی سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۱۹٫۰۰ استخر آزادی
۹ دور سوم فارس ۲ ۸ شرکت ساختمانی ماندنی سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸ ۲۰٫۰۰ استخر آزادی
۱۰ دور چهارم صنایع روی خمسه زنجان ۱ ۵ آبمیوه سجاد چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ ۹٫۰۰ استخر آزادی
۱۱ دور چهارم آریانا ۰ ۱۰ فارس چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ ۱۰٫۱۵ استخر آزادی
۱۲ دور چهارم آینده سازان آزادی ۱ ۱۰ امید آزادی چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ ۱۱٫۳۰ استخر آزادی
۱۳ دور پنجم فارس ۶ ۷ صنایع روی خمسه زنجان چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ ۱۶٫۰۰ استخر آزادی
۱۴ دور پنجم امید آزادی ۳ ۱۱ آبمیوه سجاد چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ ۱۷٫۱۵ استخر آزادی
۱۵ دور پنجم شرکت ساختمانی ماندنی ۱۳ ۲ آریانا چهارشنبه ۹۶/۷/۱۹ ۱۸٫۳۰ استخر آزادی
۱۶ دور ششم امید آزادی ۳ ۶ فارس پنج شنبه ۹۶/۷/۲۰ ۹٫۰۰ استخر آزادی
۱۷ دور ششم صنایع روی خمسه زنجان ۳ ۶ شرکت ساختمانی ماندنی پنج شنبه ۹۶/۷/۲۰ ۱۰٫۱۵ استخر آزادی
۱۸ دور ششم آبمیوه سجاد ۲۲ ۰ آینده سازان آزادی پنج شنبه ۹۶/۷/۲۰ ۱۱٫۳۰ استخر آزادی
۱۹ دور هفتم شرکت ساختمانی ماندنی ۸ ۳ امید آزادی پنج شنبه ۹۶/۷/۲۰ ۱۶٫۰۰ استخر آزادی
۲۰ دور هفتم آینده سازان آزادی ۴ ۱۲ فارس پنج شنبه ۹۶/۷/۲۰ ۱۷٫۱۵ استخر آزادی
۲۱ دور هفتم آریانا ۲ ۱۳ صنایع روی خمسه زنجان پنج شنبه ۹۶/۷/۲۰ ۱۸٫۳۰ استخر آزادی

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط