نتایج المپیاد استعدادهای برتر واترپلو ایران

Print Friendly
نتایج المپیاد استعدادهای برتر واترپلو ایران

المپیاد استعدادهای برتر واترپلو ایران ویژه پسران در رده های سنی ۱۵،۱۴ و ۱۶ سال به میزبانی استان زنجان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات المپیاد استعدادهای برتر واترپلو ایران  ویژه پسران در رده های سنی  ۱۵،۱۴ و ۱۶ سال (متولدین ۱۳۸۲، ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴) به میزبانی استان زنجان آغاز شد. این مسابقات اول الی پنجم شهریور  ۱۳۹۸ در استخر شهید شهنازی این استان پیگیری می‌شود.

 

 

نتایج مسابقات المپیاد استعدادهای برتر واترپلو ایران   – زنجان 

ردیف گروه تیم نتیجه تیم روز تاریخ ساعت
۱ A فارس ۳ ۱۴ یزد جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۹:۰۰
۲ A اصفهان ۹ ۸ خراسان رضوی جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۰:۰۰
۳ A کرمانشاه ۱۲ ۱۰ توابع تهران جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۱:۰۰
۴ B تهران ۱۵ ۰ سیستان و بلوچستان جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۲:۰۰
۵ B زنجان ۱۹ ۱ مرکزی جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۳:۰۰
۶ B خوزستان ۳ ۱۳ آذربایجان شرقی جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۴:۰۰
۷ A اصفهان ۶ ۱۳ یزد جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۵:۰۰
۸ A خراسان رضوی ۳ ۳ کرمانشاه جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۶:۰۰
۹ A توابع تهران ۱۰ ۷ فارس جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۷:۰۰
۱۰ B زنجان ۱۳ ۴ تهران جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۸:۰۰
۱۱ B مرکزی ۶ ۵ خوزستان جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۱۹:۰۰
۱۲ B آذربایجان شرقی ۱۶ ۲ سیستان و بلوچستان جمعه
۹۸/۰۶/۰۱
۲۰:۰۰
۱۳ B خوزستان ۲ ۱۵ زنجان شنبه
۹۸/۰۶/۰۲
۹:۰۰
۱۴ B تهران ۷ ۶ آذربایجان شرقی شنبه
۹۸/۰۶/۰۲
۱۰:۰۰
۱۵ B سیستان و بلوچستان ۲ ۷ مرکزی شنبه
۹۸/۰۶/۰۲
۱۱:۰۰
۱۶ A کرمانشاه ۶ ۸ اصفهان شنبه
۹۸/۰۶/۰۲
۱۲:۰۰
۱۷ A یزد ۱۳ ۱۰ توابع تهران شنبه
۹۸/۰۶/۰۲
۱۳:۰۰
۱۸ A فارس ۳ ۱۲ خراسان رضوی شنبه
۹۸/۰۶/۰۲
۱۴:۰۰
۱۹ A کرمانشاه ۸ ۱۲ یزد یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۹:۰۰
۲۰ A اصفهان ۵ ۱ فارس یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۰:۰۰
۲۱ A خراسان رضوی ۱۵ ۱ توابع تهران یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۱:۰۰
۲۲ B خوزستان ۳ ۱۸ تهران یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۲:۰۰
۲۳ B زنجان ۱۷ سیستان و بلوچستان یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۳:۰۰
۲۴ B مرکزی ۱ ۱۵ آذربایجان شرقی یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۴:۰۰
۲۵ A یزد ۶ ۸ خراسان رضوی یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۵:۰۰
۲۶ A توابع تهران ۵ ۱۱ اصفهان یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۶:۰۰
۲۷ A کرمانشاه ۵ ۴ فارس یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۷:۰۰
۲۸ B تهران ۱۹ ۲ مرکزی یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۸:۰۰
۲۹ B آذربایجان شرقی ۵ ۸ زنجان یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۱۹:۰۰
۳۰ B خوزستان ۱۲ ۲ سیستان و بلوچستان یکشنبه
۹۸/۰۶/۰۳
۲۰:۰۰

 

گروه A

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده  تفاضل گل امتیاز
۱ یزد ۵ ۴ ۰ ۱ ۵۸ ۳۵ ۲۳+ ۸
۲ اصفهان ۵ ۴ ۰ ۱ ۳۴ ۳۳ ۱+ ۸
۳ خراسان رضوی ۵ ۳ ۱ ۱ ۴۶ ۲۳ ۲۳+ ۷
۴ کرمانشاه ۵ ۲ ۱ ۲ ۳۴ ۳۷ ۳- ۵
۵ توابع تهران ۵ ۱ ۰ ۴ ۳۶ ۵۸ ۲۲- ۲
۶ فارس ۵ ۰ ۰ ۵ ۱۸ ۴۶ ۲۶- ۰

 

 

گروه B

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده  تفاضل گل امتیاز
۱ زنجان ۵ ۵ ۰ ۰ ۷۲ ۱۲ ۶۰+ ۱۰
۲ تهران ۵ ۴ ۰ ۱ ۶۳ ۲۴ ۳۹+ ۸
۳ آذربایجان شرقی ۵ ۳ ۰ ۲ ۵۵ ۲۱ ۳۴+ ۶
۴ مرکزی ۵ ۲ ۰ ۳ ۱۷ ۶۰ ۴۳- ۴
۵ خوزستان ۵ ۱ ۰ ۴ ۲۵ ۵۴ ۲۹- ۲
۶ سیستان و بلوچستان ۵ ۰ ۰ ۵ ۶ ۶۷ ۶۱- ۰

 

ردیف تیم نتیجه تیم روز تاریخ ساعت  
۳۱ فارس ۱۴ ۱۲ خوزستان دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۹:۰۰  ضربات پنالتی
۳۲ توابع تهران ۷ ۳ سیستان و بلوچستان دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۰:۰۰  
۳۳ کرمانشاه ۱۱ ۱۰ آذربایجان شرقی دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۱:۰۰  ضربات پنالتی
۳۴ خراسان رضوی ۱۲ ۳ مرکزی دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۲:۰۰  
۳۵ یزد ۱۳ ۱۰ تهران دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۳:۰۰ نیمه نهایی
۳۶ اصفهان ۳ ۱۵ زنجان دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۴:۰۰ نیمه نهایی
۳۷ بازنده ۳۲
سیستان و بلوچستان
۳ ۱۱ بازنده ۳۱
خوزستان
دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۵:۰۰ مقام ۱۲-۱۱
۳۸ برنده ۳۲
توابع تهران
۱۱ ۱۲ برنده ۳۱
فارس
دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۶:۰۰ مقام ۱۰-۹
۳۹ بازنده ۳۴
مرکزی
۰ ۶ بازنده ۳۳
آذربایجان شرقی
دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۷:۰۰ مقام ۸-۷
۴۰ برنده ۳۴
خراسان رضوی
۵ ۳ برنده ۳۳
کرمانشاه
دوشنبه
۹۸/۰۶/۰۴
۱۸:۰۰ مقام ۶-۵
۴۱ بازنده ۳۶
اصفهان
۱۱ ۱۲ بازنده ۳۵
تهران
سه شنبه
۹۸/۰۶/۰۵
۱۰:۰۰ رده بندی
۴۲ برنده ۳۶
زنجان
۱۲ ۷ برنده ۳۵
یزد
سه شنبه
۹۸/۰۶/۰۵
۱۱:۳۰ فینال

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط