نتایج روز نخست رقابت های شنا قهرمانی کشور

Print Friendly
نتایج روز نخست رقابت های شنا قهرمانی کشور

روز نخست رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال با برگزاری ۹ فینال به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال از امروز (سه شنبه) هشتم بهمن ماه با حضور ۲۶ تیم چهارمحال بختیاری، لرستان، […]

روز نخست رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال با برگزاری ۹ فینال به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال از امروز (سه شنبه) هشتم بهمن ماه با حضور ۲۶ تیم چهارمحال بختیاری، لرستان، مرکزی، تهران، توابع تهران، گیلان، اصفهان، قزوین، قم، هرمزگان، گلستان، کرمانشاه، خراسان رضوی، کردستان، البرز، همدان، کیش، مازندران، یزد، سمنان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان، فارس، خوزستان و کهکلویه و بویراحمد به میزبانی استان فارس آغاز شد.
در جریان رقابت های روز نخست ۹ فینال برگزار شد. سهم رده سنی ۱۲-۱۱ سال چهار ماده فینال بود و نوجوانان ۱۴-۱۳ سال در پنج ماده به تقسیم مدال ها پرداختند.

*نفرات برتر روز نخست رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۲-۱۱ سال:

۲۰۰متر آزاد:
۱. امیر محمد عزیزی از استان البرز با زمان ۰۲:۱۹.۶۳
۲. علیرضا ملکی از استان تهران با زمان ۰۲:۲۱.۵۳
۳. امیر مالمیر چگینی از استان قزوین با زمان ۰۲:۲۳.۷۸

۱۰۰ متر پروانه:
۱. امیر مالمیر چگینی از استان قزوین با زمان ۰۱:۱۱.۱۸
۲. امیر محمد عزیزی از استان البرز با زمان ۰۱:۱۱.۵۰
۳. سید علی اکبرصفوی مقدم از استان یزد با زمان ۰۱:۱۱.۵۴

۲۰۰ مترقورباغه:
۱. علیرضا ملکی از استان تهران با زمان ۰۳:۰۰.۹۳
۲. امیرحسین امیرخانی از استان اصفهان با زمان ۰۳:۰۲.۷۲
۳. آرین قلعه نوئی از استان قزوین با زمان ۰۳:۰۳.۹۰

۱۰۰* ۴ متر آزاد تیمی:
۱. فارس “علی دهقان سعدی، آروین صارمی، متین تاجیک زاده، امیر سالار سلطانی” با زمان ۰۴:۳۱.۱۰
۲. خراسان رضوی “محمد مهمان نواز، علی فتحی، جواد صدوقی، سجاد صفر زاده” با زمان ۰۴:۳۳.۲۲
۳. تهران “مبین آرامون، نیما عظیمی، عباس جوری، علیرضا ملکی” با زمان ۰۴:۳۳.۹۳

*نفرات برتر روز نخست رقابت های شنای قهرمانی کشور رده سنی ۱۴-۱۳ سال:

۲۰۰ متر آزاد:
۱. علی تاجیک از استان خراسان رضوی با زمان ۰۲:۱۰.۸۱
۲. متین خیرالهی از استان اصفهان با زمان ۰۲:۱۱.۵۶
۳. بنیامین قره حسنلو از استان البرز با زمان ۰۲:۱۲.۶۶

۱۰۰ متر پروانه:
۱. سامان سپید دست از استان تهران با زمان ۰۱:۰۴.۱۵
۲. امیر محمد سرابی از استان خراسان رضوی با زمان ۰۱:۰۴.۲۲
۳. امیر رضا علی اصغر زاده از استان خراسان رضوی با زمان ۰۱:۰۶.۲۵

۲۰۰ متر قورباغه:
۱. آرین نسیمی شاد از استان خراسان رضوی با زمان ۰۲:۳۸.۶۹
۲. امیر محمد سرابیاز استان خراسان رضوی با زمان ۰۲:۴۲.۰۳
۳. امیر حسام دارابی از استان کرمانشاه با زمان ۰۲:۴۵.۸۷

۱۰۰ * ۴ آزاد تیمی:
۱. خراسان رضوی “بنیامین نوفل، علی تاجیک، محمد صحافی مقدم، امیر محمد سرابی” با زمان ۰۴:۰۴.۲۵
۲. تهران “علیرضا همتی، علیرضا شاد پی، امیر عباس امرالهی، سامان سپید دست” با زمان ۰۴:۰۸.۳۷
۳. قزوین “علیرضا شالیها، محمد حسن میزانی، علی ماله میر چگینی، نوید رحمانی” با زمان ۰۴:۱۲.۸۹

۸۰۰ متر آزاد:
۱. سامان سپید دست از استان تهران ۰۹:۵۴.۲۴
۲. امیر رضا علی اصغر زاده از استان خراسان رضوی با زمان ۱۰:۰۶.۰۶
۳. امیر عباس امرالهی از استان تهران با زمان ۱۰:۰۶.۶۴

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط