نتایج روز نخست لیگ دسته یک واترپلو سال ۱۳۹۵

Print Friendly
نتایج روز نخست لیگ دسته یک واترپلو سال 1395

نخستین روز از مسابقات لیگ دسته یک واترپلو کشور عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری ۱۰ دیدار به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز نخست مسابقات لیگ دسته یک واترپلو  با ۱۰ دیدار پیگیری شد. این مسابقات با حضور ۱۱ تیم در قالب دو گروه از امروز (یکشنبه) تا پنجشنبه(۱۹ اسفند ۱۳۹۵) در استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود. در این رقابت ها، تیم‌های شهید نوفلاح ، هونام ، رعد پدافند هوایی ، پایگاه قهرمانی استان مرکزی ، موسسه سدید ، پاس ، استخر پیام مخابرات تبریز ، پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی ، نفت تهران ، شهدای مدافع حرم و پالایش نفت آبادان حاضر هستند.

نتایج روز نخست مسابقات لیگ دسته یک واترپلو کشور-سال۱۳۹۵
بازی گروه تیم نتیجه تیم ساعت
۱ B شهید نوفلاح ۹ ۵ پایگاه قهرمانی استان مرکزی ۹
۲ B موسسه سدید ۱۲ ۵ پاس ۱۰:۱۵
۳ B استخر پیام مخابرات تیریز ۱۵ ۹ پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی ۱۱:۳۰
۴ A نفت تهران ۸ ۵ شهدای مدافع حرم ۱۲:۴۵
۵ A پالایش نفت آبادان ۶ ۷ رعد پدافند هوایی ۱۴:۰۰
۶ B موسسه سدید ۱۷ ۲ شهید نوفلاح ۱۶:۰۰
۷ B پاس ۴ ۸ استخر پیام مخابرات تیریز ۱۷:۱۵
۸ B پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی ۱۴ صفر پایگاه قهرمانی استان مرکزی ۱۸:۳۰
۹ A پالایش نفت آبادان ۱۷ ۶ نفت تهران ۱۹:۴۵
۱۰ A هونام ۱۳ ۴ شهدای مدافع حرم ۲۱:۰۰

 

برنامه روز دوم مسابقات لیگ دسته یک واترپلو کشور-سال۱۳۹۵
بازی گروه تیم نتیجه تیم ساعت
۱ B استخر پیام مخابرات تیریز موسسه سدید ۹
۲ B شهید نوفلاح پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی ۱۰:۱۵
۳ B پایگاه قهرمانی استان مرکزی پاس ۱۱:۳۰
۴ A هونام پالایش نفت آبادان ۱۲:۴۵
۵ A رعد پدافند هوایی نفت تهران ۱۴:۰۰
۶ B استخر پیام مخابرات تیریز شهید نوفلاح ۱۶:۰۰
۷ B موسسه سدید پایگاه قهرمانی استان مرکزی ۱۷:۱۵
۸ B پاس پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی ۱۸:۳۰
۹ A رعد پدافند هوایی هونام ۱۹:۴۵
۱۰ A شهدای مدافع حرم پالایش نفت آبادان ۲۱:۰۰

 

برنامه روز سوم مسابقات لیگ دسته یک واترپلو کشور-سال۱۳۹۵
بازی گروه تیم نتیجه تیم ساعت
۱ A شهدای مدافع حرم رعد پدافند هوایی ۹:۰۰
۲ A نفت تهران هونام ۱۰:۱۵
۳ B شهید نوفلاح پاس ۱۱:۳۰
۴ B پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی موسسه سدید ۱۲:۴۵
۵ B استخر پیام مخابرات تیریز پایگاه قهرمانی استان مرکزی ۱۴:۰۰

 

گروهبندی تیم ها در دهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو:

گروه A: شهدای مدافع حرم – رعد پدافند هوایی – هونام – پالایش نفت آبادان – نفت تهران

گروه B: پایگاه قهرمانی استان مرکزی – پایگاه قهرمانی استادیوم آزادی – پاس – موسسه سدید – استخر پیام مخابرات تبریز – شهید نوفلاح

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط