نتایج مرحله اول مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو پسران

Print Friendly
نتایج مرحله اول مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو پسران

اولین دوره لیگ زیر ۱۴ سال کشور دهم الی ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ در دو گروه و به میزبانی شهرهای تهران و کرمان برگزار می‌شوذ.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  اولین دوره لیگ زیر ۱۴ سال کشور از روز گذشته(چهارشنبه) آغاز شد. این رقابت‌ها دهم الی ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷  در دو گروه و به میزبانی شهرهای تهران و کرمان با حضور ۱۵ تیم پیگیری می‌شود. رقابت‌هایب گروه A این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی و گروه B با پنج تیم در کرمان برگزار خواهد شد.

 

گروه A(تهران):

۱)آزادی (ب) ۳)طلایه داران ۵)هونام ۷) آذربایجان شرقی ۹)زنجان
۲)آزادی (الف) ۴)نوفلاح ۶)آکادمی ۹ دی ۸) البرز (تیرازیس)  ۱۰)نیل

 

گروه B (کرمان):

۱)کرمان ۲)پیشگامان کویر یزد ۳)مقاومت اصفهان ۴)خوشبخت اصفهان ۵)شهید پذیرفته

 

 

نتایج  گروه A اولین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو کشور – تهران استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی:

ردیف گروه تیم نتیجه تیم روز تاریخ
۱ A آزادی (ب)  ۱ ۶ طلایه داران چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۲ A هونام ۴ ۱ تیرازیس چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۳ A پرگاس ۹ ۱ نوفلاح چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۴ A آنا (ب) ۰ ۱۱ ۹ دی چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۵ A آنا (الف) ۵ ۲ آزادی (الف) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۶ A پرگاس ۱ ۱۲ آزادی (ب) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۷ A هونام ۳ ۵ آنا (ب) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۸ A آنا (الف) ۹ ۶ نوفلاح چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۹ A تیرازیس ۱۲ ۰ نیل چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۱۰ A طلایه داران ۴ ۳ آزادی (الف) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۱۱ A پرگاس ۱ ۱۳ آنا (الف) پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۲ A آنا (ب) ۱۳ ۲ نیل پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۳ A آزادی (الف) ۱۳ ۱ آزادی (ب)  پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۴ A هونام ۰ ۱۴ ۹ دی پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۵ A نوفلاح ۳ ۸ طلایه داران پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۶ A آزادی (ب)  ۱ ۸ آنا (الف) پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۷ A نیل ۲ ۱۶ ۹ دی پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۸ A طلایه داران ۱۰ ۲ پرگاس پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۹ A آنا (ب) ۳ ۲ تیرازیس پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۲۰ A آزادی (الف) ۸ ۰ نوفلاح پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۲۱ A نوفلاح ۳ ۳ آزادی (ب)  جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۲ A ۹ دی ۱۵ ۱ تیرازیس جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۳ A پرگاس ۳ ۱۳ آزادی (الف) جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۴ A نیل ۲ ۱۰ هونام جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۵ A طلایه داران ۴ ۴ آنا (الف) جمعه ۹۷/۱۱/۱۲

 

نتایج  گروه B اولین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو کشور – کرمان:

ردیف گروه تیم نتیجه تیم روز تاریخ
۱ B مقاومت اصفهان ۲ ۶ کرمان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۲ B شهید پذیرفته ۰ ۱۲ پیشگامان کویر یزد پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۳ B خوشبخت اصفهان ۱۱ ۴ انقلاب اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۴ B شهید پذیرفته ۱ ۹ مقاومت اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۵ B پیشگامان کویر یزد ۱۱ ۱ خوشبخت اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۶ B انقلاب اصفهان ۰ ۸ کرمان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۷ B خوشبخت اصفهان ۶ ۰ شهید پذیرفته پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۸ B مقاومت اصفهان ۶ ۲ انقلاب اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۹ B کرمان ۴ ۳ پیشگامان کویر یزد جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۰ B خوشبخت اصفهان ۵ ۵ مقاومت اصفهان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۱ B شهید پذیرفته ۴ ۶ کرمان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۲ B پیشگامان کویر یزد ۱۰ ۳ انقلاب اصفهان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۳ B مقاومت اصفهان ۳ ۱۱ پیشگامان کویر یزد جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۴ B انقلاب اصفهان ۵ ۱ شهید پذیرفته جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۵ B خوشبخت اصفهان ۱ ۸ کرمان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط