نتایج مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه دوم)

Print Friendly
نتایج مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه دوم)

ادامه مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از امروز(چهارشنبه) در قزوین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور که از چهارشنبه هفته گذشته (اول آذر ۱۳۹۶) با برگزاری مسابقات گروه اول و سوم آغاز شده بود از امروز(چهارشنبه) با تقابل تیم‌های گروه دوم این رقابت‌ها در قزوین در حال پیگیری است.

این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار شده و پس از پایان رقابت‌های مرحله دوم این مسابقات در گروه‌های اول و سوم، تیم‌‌های پیشگامان کویر یزد همچون مرحله نخست در گروه A و آبمیوه سجاد مشهد با پیشی گرفتن ازشرکت ساختمانی ماندنی در گروه C عنوان نخست را از آن خود کردند.

برنامه مرحله دوم گروه B مسابقات:

بازی مرحله  گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت  محل برگزاری
۱ دور اول B آزادی ۹ ۳ جمانه(تیرازیس) چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۹٫۰۰  قزوین
۲ دور اول B استان مرکزی ۴ ۳ زنده یاد هوشنگ پروین چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۰٫۰۰  قزوین
۳ دور اول B قزوین ۱۰ ۴ پالایش نفت آبادان چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۱٫۰۰  قزوین
۴ دور دوم B زنده یاد هوشنگ پروین ۰ ۱۵ پیام تبریز چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۴٫۰۰  قزوین
۵ دور دوم B پالایش نفت آبادان ۷ ۱۴ آزادی چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۵٫۰۰  قزوین
۶ دور دوم B استان مرکزی ۰ ۱۲ قزوین چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۶٫۰۰  قزوین
۷ دور سوم B جمانه(تیرازیس) ۲ ۷ پالایش نفت آبادان چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۸٫۰۰  قزوین
۸ دور سوم B پیام تبریز ۶ ۹ قزوین چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۱۹٫۰۰  قزوین
۹ دور سوم B آزادی ۹ ۱ استان مرکزی چهارشنبه ۹۶/۰۹/۸ ۲۰٫۰۰  قزوین
۱۰ دور چهارم B قزوین ۱۰ ۱ زنده یاد هوشنگ پروین پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۹٫۰۰  قزوین
۱۱ دور چهارم B استان مرکزی ۲ ۳ جمانه(تیرازیس) پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۰٫۰۰  قزوین
۱۲ دور چهارم B پیام تبریز ۵ ۱۰ آزادی پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۱٫۰۰  قزوین
۱۳ دور پنجم B پالایش نفت آبادان ۸ ۳ استان مرکزی پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۶٫۰۰  قزوین
۱۴ دور پنجم B زنده یاد هوشنگ پروین ۳ ۷ آزادی پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۷٫۰۰  قزوین
۱۵ دور پنجم B جمانه(تیرازیس) ۱ ۱۸ پیام تبریز پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ ۱۸٫۰۰  قزوین
۱۶ دور ششم B آزادی ۱۰ ۸ قزوین  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۹٫۰۰  قزوین
۱۷ دور ششم B پیام تبریز ۱۱ ۴ پالایش نفت آبادان  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۰٫۰۰  قزوین
۱۸ دور ششم B زنده یاد هوشنگ پروین ۵ ۴ جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۱٫۰۰  قزوین
۱۹ دور هفتم B استان مرکزی ۰ ۱۵ پیام تبریز  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۶٫۰۰  قزوین
۲۰ دور هفتم B قزوین ۷ ۴ جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۷٫۰۰  قزوین
۲۱ دور هفتم B پالایش نفت آبادان ۹ ۳ زنده یاد هوشنگ پروین  جمعه  ۹۶/۰۹/۱۰ ۱۸٫۰۰  قزوین

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط