نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه دوم)

Print Friendly
نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه دوم)

مرحله سوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور با برگزاری رقابت های گروه دوم از دیروز (چهارشنبه) پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  مرحله سوم سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور در گروه دوم از روز گذشته (چهارشنبه) در تبریز آغاز شد. این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار شده و مرحله دوم آن اول الی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در شهرهای تهران، مشهد و قزوین پیگیری و به پایان رسید.

در مرحله سوم، رقابت‌های گروه اول و سوم این مسابقات به مدت سه روز، چهارشنبه الی جمعه ( ۱۱ تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۶) در استان‌های تهران و زنجان پیگیری شد و تکلیف تیم های راه یافته به مرحله بعدی رقابت‌ها در این دو گروه مشخص شد. همچنین دیدارهای گروه دوم نیز تا فردا(جمعه) پیگیری می‌شود تا پس از پایان آن پرونده مرحله گروهی این مسابقات بسته شود.

پس از پایان رقابت‌‎های گروه دوم تکلیف ۸ تیم راه یافته به مرحله بعدی این مسابقات مشخص شد. تیم های پیشگامان کویر یزد و سایپا از گروه اول ، استخر آزادی تهران ، قزوین و پیام تبریز از گروه دوم و آبمیوه سجاد مشهد ، شرکت ساختمانی ماندنی و صنایع روی خمسه زنجان از گروه سوم ۸ تیم حاضر در مرحله بعدی مسابقات واترپلو زیر ۱۷ سال کشور هستند.

 

 

جدول رده بندی گروه B لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله گروهی رقابت‎ها:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ استخر آزادی تهران ۱۸ ۱۷ ۱ ۰ ۱۷۴ ۸۵ ۸۹+ ۳۴
۲ قزوین ۱۸ ۱۴ ۴ ۰ ۱۵۲ ۹۹ ۵۳+ ۲۸
۳ پیام تبریز ۱۸ ۱۴ ۴ ۰ ۲۰۷ ۷۷ ۱۳۰+ ۲۸
۴ پالایش نفت آبادان ۱۸ ۹ ۹ ۰ ۱۱۹ ۱۱۹ ۰ ۱۸
۵ زنده یاد هوشنگ پروین ۱۸ ۴ ۱۴ ۰ ۶۲ ۱۴۲ ۸۰- ۸
۶ استان مرکزی ۱۸ ۳ ۱۵ ۰ ۵۴ ۱۵۶ ۱۰۲- ۶
۷ جمانه (تیرازیس) ۱۸ ۲ ۱۶ ۰ ۶۱ ۱۵۱ ۹۰- ۴

 


نتایج مرحله دوم گروه
 B مسابقات:

بازی مرحله گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول B پالایش نفت آبادان ۱۳ ۴ استان مرکزی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۹٫۰۰  تبریز
۲ دور اول B زنده یاد هوشنگ پروین ۱ ۱۱ آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰٫۰۰  تبریز
۳ دور اول B جمانه(تیرازیس) ۰ ۱۵ پیام تبریز چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۱٫۰۰ تبریز
۴ دور دوم B قزوین ۱۳ ۴ زنده یاد هوشنگ پروین چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۴٫۰۰ تبریز
۵ دور دوم B استان مرکزی ۸ ۷ جمانه(تیرازیس) چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵٫۰۰  تبریز
۶ دور دوم B پیام تبریز ۱۴ ۶ آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۶٫۰۰  تبریز
۷ دور سوم B جمانه(تیرازیس) ۲ ۷ پالایش نفت آبادان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۸٫۰۰  تبریز
۸ دور سوم B آزادی ۹ ۴ استان مرکزی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۹٫۰۰  تبریز
۹ دور سوم B پیام تبریز ۷ ۳ قزوین چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۲۰٫۰۰ تبریز
۱۰ دور چهارم B آزادی ۱۱ ۷ قزوین پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۹٫۰۰  تبریز
۱۱ دور چهارم B پیام تبریز ۱۰ ۵ پالایش نفت آبادان پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۰٫۰۰ تبریز
۱۲ دور چهارم B زنده یاد هوشنگ پروین  ۸ ۵ جمانه(تیرازیس) پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۱٫۰۰  تبریز
۱۳ دور پنجم B استان مرکزی ۱ ۵ قزوین پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۶٫۰۰ تبریز
۱۴ دور پنجم B پالایش نفت آبادان ۴ ۱۱ آزادی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۷٫۰۰ تبریز
۱۵ دور پنجم B زنده یاد هوشنگ پروین ۱ ۱۳ پیام تبریز پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸٫۰۰  تبریز
۱۶ دور ششم B استان مرکزی ۸ ۱۳ پیام تبریز  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۹٫۰۰  تبریز
۱۷ دور ششم B قزوین ۹ ۵ جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۰٫۰۰  تبریز
۱۸ دور ششم B پالایش نفت آبادان ۸ ۲ زنده یاد هوشنگ پروین  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۱٫۰۰  تبریز
۱۹ دور هفتم B آزادی ۱۰ ۰ جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۶٫۰۰  تبریز
۲۰ دور هفتم B استان مرکزی ۷ ۶ زنده یاد هوشنگ پروین  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۷٫۰۰  تبریز
۲۱ دور هفتم B قزوین ۹ ۶ پالایش نفت آبادان  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۸٫۰۰  تبریز

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط