نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه اول و سوم)

Print Friendly
نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه اول و سوم)

مرحله سوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی تهران و زنجان از امروز (چهارشنبه) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی استان تهران و زنجان از امروز(چهارشنبه) آغاز شد. این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار شده و مرحله دوم آن  اول الی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در شهرهای تهران، مشهد و قزوین پیگیری و به پایان رسید. پس از پایان مرحله دوم  تیم‌ پیشگامان کویر یزد در گروه A، تیم استخر آزادی تهران در گروه B و آبمیوه سجاد مشهد در گروه C عنوان نخست را از آن خود کردند.

با توجه به عدم حضور دو تیم فارس و آینده سازان از گروه سوم این مسابقات در  این مرحله، تمامی نتایج این تیم در مقابل حریفان ۵ به صفر به سود تیم حریف ثبت شد.

در مرحله سوم، رقابت‌های گروه اول و سوم این مسابقات به مدت سه روز، چهارشنبه الی جمعه  ( ۱۱ تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۶) در استان‌های تهران و زنجان برگزارمی‌شود. همچنین دیدارهای گروه دوم چهارشنبه الی جمعه  ( ۱۸ تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۶) در تبریز پیگیری خواهد شد.

 

جدول رده بندی گروه A لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله گروهی :

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ پیشگامان کویر یزد ۱۸ ۱۷ ۱ ۰ ۲۸۱ ۶۲ ۲۱۹+ ۳۴
۲ سایپا ۱۸ ۱۶ ۲ ۰ ۲۸۵ ۶۷ ۲۱۸+ ۳۲
۳ باشگاه کارگران اصفهان ۱۸ ۱۲ ۶ ۰ ۲۲۱ ۱۲۶ ۹۵+ ۲۴
۴ کشواد ۱۸ ۷ ۱۰ ۱ ۸۸ ۱۹۵ ۱۰۷- ۱۵
۵ پارس بهادر جنوب ۱۸ ۶ ۱۲ ۰ ۹۶ ۲۲۱ ۱۲۵- ۱۲
۶ طلایه داران ۱۸ ۲ ۱۵ ۱ ۴۹ ۱۹۲ ۱۴۳- ۵
۷ نیروی زمینی ۱۸ ۲ ۱۶ ۰ ۷۹ ۲۳۶ ۱۵۷- ۴

 

نتایج مرحله دوم گروه A مسابقات:

بازی مرحله گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول A پارس بهادر جنوب ۱ ۱۲ باشگاه کارگران اصفهان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۹ استخر آزادی
۲ دور اول A نیروی زمینی ۳ ۹ کشواد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۰ استخر آزادی
۳ دور اول A طلایه داران ۰ ۱۵ سایپا چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۱ استخر آزادی
۴ دور دوم A پیشگامان کویر یزد ۱۸ ۲ نیروی زمینی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۴ استخر آزادی
۵ دور دوم A باشگاه کارگران اصفهان ۷ ۶ طلایه داران چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۵ استخر آزادی
۶ دور دوم A سایپا ۱۵ ۳ کشواد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۶ استخر آزادی
۷ دور سوم A طلایه داران ۲ ۵ پارس بهادر جنوب چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۸ استخر آزادی
۸ دور سوم A سایپا ۱۵ ۹ پیشگامان کویر یزد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۹ استخر آزادی
۹ دور سوم A کشواد ۱ ۱۳ باشگاه کارگران اصفهان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۲۰ استخر آزادی
۱۰ دور چهارم A کشواد ۲ ۱۲ پیشگامان کویر یزد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۹ استخر آزادی
۱۱ دور چهارم A سایپا ۲۴ ۰ پارس بهادر جنوب پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۰ استخر آزادی
۱۲ دور چهارم A نیروی زمینی ۳ ۴ طلایه داران پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۱ استخر آزادی
۱۳ دور پنجم A پارس بهادر جنوب ۹ کشواد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۶ استخر آزادی
۱۴ دور پنجم A باشگاه کارگران اصفهان ۲ ۱۵ پیشگامان کویر یزد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۷ استخر آزادی
۱۵ دور پنجم A نیروی زمینی ۱ ۲۲ سایپا پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۸ استخر آزادی
۱۶ دور ششم A باشگاه کارگران اصفهان ۶ ۱۲ سایپا  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۹ استخر آزادی
۱۷ دور ششم A پیشگامان کویر یزد ۱۲ ۲ طلایه داران  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۰ استخر آزادی
۱۸ دور ششم A پارس بهادر جنوب ۱۰ ۶ نیروی زمینی  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۱ استخر آزادی
۱۹ دور هفتم A کشواد ۳ ۳ طلایه داران  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۶ استخر آزادی
۲۰ دور هفتم A باشگاه کارگران اصفهان ۱۵ ۵ نیروی زمینی  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۷ استخر آزادی
۲۱ دور هفتم A پیشگامان کویر یزد ۱۴ ۳ پارس بهادر جنوب  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۸ استخر آزادی

 

جدول رده بندی گروه C لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله دوم:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ آبمیوه سجاد مشهد ۱۸ ۱۵ ۲ ۱ ۱۶۴ ۶۳ ۱۰۱+ ۳۱
۲ شرکت ساختمانی ماندنی ۱۸ ۱۴ ۲ ۲ ۱۶۶ ۵۸ ۱۰۸+ ۳۰
۳ صنایع روی خمسه زنجان ۱۸ ۱۴ ۳ ۱ ۱۶۴ ۶۸ ۹۶+ ۲۹
۴ آریانا ۱۸ ۶ ۱۲ ۰ ۷۰ ۱۴۵ ۷۵- ۱۲
۵ امید آزادی ۱۸ ۵ ۱۳ ۰ ۷۸ ۱۲۲ ۴۴- ۱۰
۶ فارس ۱۸ ۶ ۱۲ ۰ ۹۳ ۱۰۰ ۷- عدم حضور در مرحله سوم
۷ آینده سازان آزادی ۱۸ ۰ ۱۸ ۰ ۲۷ ۲۱۶ ۱۸۹- عدم حضور در مرحله سوم


نتایج مرحله دوم گروه C
 مسابقات:

بازی مرحله گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول C شرکت ساختمانی ماندنی ۵ ۰ فارس چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۹ زنجان
۲ دور اول C آینده سازان آزادی ۰ ۵ صنایع روی خمسه زنجان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۰ زنجان
۳ دور اول C آریانا ۳ ۱۰ آبمیوه سجاد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۱ زنجان
۴ دور دوم C امید آزادی ۵ ۰ آینده سازان آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۴ زنجان
۵ دور دوم C فارس ۰ ۵ آریانا چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۵ زنجان
۶ دور دوم C آبمیوه سجاد ۶ ۸ صنایع روی خمسه زنجان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۶ زنجان
۷ دور سوم C آریانا ۲ ۱۵ شرکت ساختمانی ماندنی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۸ زنجان
۸ دور سوم C آبمیوه سجاد ۹ ۶ امید آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۹ زنجان
۹ دور سوم C صنایع روی خمسه زنجان ۵ ۰ فارس چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۲۰ زنجان
۱۰ دور چهارم C صنایع روی خمسه زنجان ۷ ۱ امید آزادی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۹ زنجان
۱۱ دور چهارم C آبمیوه سجاد ۴ ۴ شرکت ساختمانی ماندنی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۰ زنجان
۱۲ دور چهارم C آینده سازان آزادی ۰ ۵ آریانا پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۱ زنجان
۱۳ دور پنجم C فارس ۰ ۵ امید آزادی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۶ زنجان
۱۴ دور پنجم C شرکت ساختمانی ماندنی ۷ ۸ صنایع روی خمسه زنجان پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۷ زنجان
۱۵ دور پنجم C آینده سازان آزادی ۰ ۵ آبمیوه سجاد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۸ زنجان
۱۶ دور ششم C فارس ۰ ۵ آبمیوه سجاد جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۹ زنجان
۱۷ دور ششم C امید آزادی ۴ ۲ آریانا جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۰ زنجان
۱۸ دور ششم C شرکت ساختمانی ماندنی ۵ ۰ آینده سازان آزادی جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۱ زنجان
۱۹ دور هفتم C صنایع روی خمسه زنجان ۸- ۲- آریانا جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۶ زنجان
۲۰ دور هفتم C فارس ۰ ۰ آینده سازان آزادی جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۷ زنجان
۲۱ دور هفتم C امید آزادی ۲ ۱۱ شرکت ساختمانی ماندنی جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۸ زنجان

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط