درحال بروز رسانی/

نتایج مرحله پایانی لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال

Print Friendly
نتایج مرحله پایانی لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال

مرحله پایانی سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی از صبح امروز(پنجشنبه) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله پایانی سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از صبح امروز(پنجشنبه) به میزبانی استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز شد. این مرحله با ۸ تیم در دو گروه چهار تیمی پیگیری می‌شود تا تکلیف فینالیست های این دوره از رقابت‌ها مشخص شود.

تیم های پیشگامان کویر یزد و سایپا از گروه اول ، استخر آزادی تهران ، قزوین و پیام تبریز از گروه دوم و آبمیوه سجاد مشهد ، شرکت ساختمانی ماندنی و صنایع روی خمسه زنجان از گروه سوم ۸ تیم حاضر در مرحله نهایی مسابقات واترپلو زیر ۱۷ سال کشور هستند.

 

گروه A
۱٫ پیشگامان کویر یزد
۲٫ سایپا
۳٫ شرکت ساختمانی ماندنی
۴٫ قزوین
گروه B
۱٫ استخر آزادی تهران
۲٫ آبمیوه سجاد مشهد
۳٫ صنایع روی خمسه زنجان
۴٫ پیام تبریز

 

نتایج مرحله نهایی لیگ زیر ۱۷ سال کشور سال ۱۳۹۶: 

بازی گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ A شرکت ساختمانی ماندنی ۸ ۷  پیشگامان کویر یزد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۲ A  قزوین ۳ ۱۸ سایپا پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۳ B صنایع روی خمسه زنجان ۵ ۸ استخر آزادی تهران پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۴ B پیام تبریز ۴ ۱۱ آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۲٫۴۵ استخر ۹ دی
۵ A شرکت ساختمانی ماندنی ۸ ۲  قزوین پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۶ A  پیشگامان کویر یزد ۸ ۱۱ سایپا پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی
۷ B صنایع روی خمسه زنجان ۹ ۸ پیام تبریز پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۸٫۳۰ استخر ۹ دی
۸ B استخر آزادی تهران ۴ ۷ آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۹٫۴۵ استخر ۹ دی
۹ B پیام تبریز ۷ ۱۲ استخر آزادی تهران جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۰ B صنایع روی خمسه زنجان ۵ ۵ آبمیوه سجاد مشهد جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۱ A  پیشگامان کویر یزد ۱۴ ۷  قزوین جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۲ A سایپا ۱۳ ۸ شرکت ساختمانی ماندنی جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۲٫۴۵ استخر ۹ دی
۱۳ رتبه ۷ و ۸ قزوین (چهارم گروه A) ۱۱ ۷ پیام تبریز (چهارم گروه B) جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۴ شرکت ساختمانی ماندنی
(دوم گروه A)
۷ ۵ صنایع روی خمسه زنجان
(سوم گروه B)
جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۵ استخر آزادی تهران
(دوم گروه B)
۱۲ ۸ پیشگامان کویر یزد
(سوم گروه A)
جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۸٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۶ سایپا
(اول گروه A)
۹ ۶ استخر آزادی تهران
(برنده بازی ۱۵)
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۷ آبمیوه سجاد مشهد
(اول گروه B)
۸ ۷ شرکت ساختمانی ماندنی
(برنده بازی ۱۴)
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۸ رتبه ۵ و ۶ صنایع روی خمسه زنجان
(بازنده بازی ۱۴)
۱۴ ۹ پیشگامان کویر یزد
(بازنده بازی ۱۵)
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۹ رده بندی استخر آزادی تهران
(بازنده بازی ۱۶)
شرکت ساختمانی ماندنی
بازنده بازی ۱۷
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۲۰ فینال سایپا
برنده بازی ۱۶
آبمیوه سجاد مشهد
برنده بازی ۱۷
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط