نتایج پایانی دومین روز مسابقات شنا بازی‌های کشورهای اسلامی؛

Print Friendly
نتایج پایانی دومین روز مسابقات شنا بازی‌های کشورهای اسلامی؛

امروز (یکشنبه) نمایندگان شنای کشورمان در سه ماده ۲۰۰ متر قورباغه ، ۱۰۰ متر پشت و ۱۰۰ متر پروانه با حریفان خود به رقابت پرداختند و به کار خود پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی از روز جمعه( ۲۲ اردیبهشت ) در باکو آذربایجان آغاز شد. امروز (یکشنبه) نمایندگان شنای کشورمان در سه ماده  ۲۰۰ متر قورباغه ، ۱۰۰ متر پشت و ۱۰۰ متر پروانه با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

صبح دومین روز این بازی ها آریا نسیمی شاد ملی پوش شنا در مسابقات شنا ماده ۲۰۰ متر قورباغه بازی‌های کشورهای اسلامی با زمان ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۷۴ صدم ثانیه راهی فینال این ماده شد.

نتایج دومین روز مسابقات:

۲۰۰ متر قورباغه:

  •   آریا نسیمی شاد با ثبت زمان ۲:۲۳:۷۴ راهی فینال این ماده شد . در ادامه مسابقات این شناگر جوان کشورمان در فینال شنای ۲۰۰ متر قورباغه با زمان ۲٫۲۱٫۸۱ هفتم شد و از کسب مدال بازماند.

نتایج مقدماتی ۲۰۰ متر قورباغه

استارت لیست فینال ۲۰۰ متر قورباغه

نتایج نهایی ماده ۲۰۰ متر قورباغه

 

 

۱۰۰ متر پشت :

  • جمال چاوشی فر با ثبت زمان ۵۹:۳۰ در جایگاه هشتم ایستاد و به فینال این ماده راه یافت. فینال این ماده فردا عصر برگزار می‌شود.

استارت لیست نیمه نهایی ۱۰۰ متر پشت

نتایج مرحله نیمه نهایی ۱۰۰ متر پشت

 

 

۱۰۰ متر پروانه:

  • مهدی انصاری که روز گذشته در مرحله نیمه نهایی با ثبت رکورد  ۵۴:١٧ در رتبه سوم ایستاد و به فینال راه یافته بود در فینال ماده ۱۰۰ متر پروانه با ثبت زمان ۵۴:۸۰ در جایگاه پنجم قرار گرفت و از کسب مدال باز ماند.

استارت لیست فینال ۱۰۰ متر پروانه

نتایج نهایی ماده ۱۰۰ متر پروانه

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط