جام سرداران شهید آذربایجان/

نتایج کامل روز نخست مسابقات شنا بین المللی تبریز

Print Friendly
نتایج کامل روز نخست مسابقات شنا بین المللی تبریز

برترین های ماده های ۱۰۰ متر پروانه ، ۵۰ متر قورباغه ، ۵۰ متر آزاد ، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” در تبریز معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز نخست مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” با برگزاری فینال ماده های ۱۰۰ متر پروانه ، ۵۰ متر قورباغه ، ۵۰ متر آزاد ، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی در استخر آبادگران تبریز به پایان رسید.

مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” که با حضور ۱۱۰ شناگر که متشکل از چهار تیم خارجی ارمنستان، آذربایجان، عراق، سوریه و هفت تیم داخلی از روز هفتم الی نهم آذر ماه ۱۳۹۶ در مجموعه فرهنگی ورزشی آبادگران تبریز برگزار می شود.

جهت دریافت نتایج کلی فینال روز نخست مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” کلیک کنید.
نتایج فینال روز اول نتایج کلی روز نخست مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” :

  •  ۱۰۰ متر پروانه رده سنی ۱۱ – ۱۲

مقام اول : محمد حسن شکری از تیم ایران گروه دو الف
مقام دوم : سید علیرضا ذولنوری از تیم ایران گروه سوم
مقامرسوم : مازیار بقایی از تیم ایران گروه ششم

  • ۱۰۰ متر پروانه رده سنی ۱۳ – ۱۴

مقام اول : Ramil Valizad از تیم کشور آذربایجان
مقام دوم : مهران قاسم زاده از تیم ایرن گروه دوم الف
مقام سوم : عرشیا مرادی از تیم ایران گروه دوم ب

  •  ۵۰ متر قورباغه رده سنی ۱۱ – ۱۲

مقام اول : سید علیرضا زولنوری از تیم ایران گروه سوم
مقام دوم : Eduard Asatryan از تیم کشور آذربایجان
مقام سوم : کیان شریعتمداری از تیم ایران گروه ششم

  •  ۵۰ متر قورباغه رده سنی ۱۳ – ۱۴

مقام اول : مهران قاسم زاده از تیم ایران گروه دوم الف
مقام دوم : معراج توروه از تیم ایران گروه ششم
مقام سوم : محمد مظاهری از تیم ایران گروه پنجم

  • ۵۰ متر آزاد رده سنی ۱۱ – ۱۲

مقام اول : دانیال شفیعی از تیم ایران گروه دوم الف
مقام دوم : محمد حسن شکری از تیم ایران گروه دوم الف
مقام سوم : محمد پارسا بوتی از تیم ایران گروه سوم

  • ۵۰ متر آزاد رده سنی ۱۳ – ۱۴

مقام اول : سید مرتضی حسینی از تیم ایران گروه ششم
مقام دوم : سید محمد حسینی از تیم ایران گروه چهارم
مقام سوم : سید پارسا خرسند از تیم ایران گروه ششم

  •  ۲۰۰ متر مختلط انفرادی رده سنی ۱۱ – ۱۲

مقام اول : محمد حسن شکری از تیم ایران گروه دوم الف
مقام دوم : سید علیرضا ذولنوری از تیم ایران گروه سوم
مقام سوم : محمد رضا غلامی از تیم ایران گروه پنجم

  •  ۲۰۰ متر مختلط انفرادی رده سنی ۱۳ – ۱۴

مقام اول : مهران قاسم زاده از تیم ایران گروه دوم الف
مقام دوم : کیارش معتمدی از تیم ایران گروه پنجم
مقام سوم : معراج توروه از تیم ایران گروه ششم

  •  ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی رده سنی ۱۱ – ۱۲

مقام اول : تیم کشور ارمنستان
مقام دوم : تیم ایران گروه سوم
مقام سوم : تیم ایران گروه پنجم

  • ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی رده سنی ۱۳ – ۱۴

مقام اول : تیم ایران گروه ششم
مقام دوم : تیم ایرذن گروه چهارم
مقام سوم : تیم ایران گروه پنجم

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط