جام سرداران شهید آذربایجان/

نتایج کامل روز دوم مسابقات شنا بین المللی تبریز/ رکورد شکنی در ماده ۲۰۰ متر آزاد و مختلط انفرادی

Print Friendly
نتایج کامل روز دوم مسابقات شنا بین المللی تبریز/ رکورد شکنی در ماده 200 متر آزاد و مختلط انفرادی

برترین های روز دوم رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” در تبریز معرفی شدند. علی جعفری در ماده ۲۰۰ متر آزاد و مهران قاسم زاده در ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی رکورد این دو ماده را جابجا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز دوم  مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” با برگزاری فینال ماده های ۱۰۰ متر کرال پشت ، ۵۰ متر پروانه ، ۲۰۰ متر آزاد ، ۱۰۰ متر مختلط انفرادی و ۴در۵۰ متر مختلط تیمی در استخر آبادگران تبریز به پایان رسید.

مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” که با حضور ۱۱۰ شناگر که متشکل از چهار تیم خارجی ارمنستان، آذربایجان، عراق، سوریه و هفت تیم داخلی از روز هفتم الی نهم آذر ماه ۱۳۹۶ در مجموعه فرهنگی ورزشی آبادگران تبریز برگزار می شود.

همچنین در حاشیه برگزاری روز دوم این رقابت‌ها علی جعفری در ماده ۲۰۰ متر آزاد با ثبت زمان ۲:۰۴٫۵۳ و مهران قاسم زاده با زمان ۲:۱۸٫۵۳ در ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی موفق به جابجایی رکورد شدند.

 

جهت دریافت نتایج کلی  فینال روز دوم مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان”کلیک کنید.

 
نتایج نتایج کلی روز دوم مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه پسران “جام سرداران شهید آذربایجان” :

 

  • ماده ۱۰۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

مازیار بگیان ، ابولفضل سام ، سید رضا ذولنوری اول تا سوم شدند

 

  • ماده ۱۰۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

محمد قائمی ، امیر حسین بابایی ( آذربایجانشرقی ) ، مهدی روحی ( آذربایجانشرقی) اول تا سوم شدند.

 

  • ماده ۵۰ متر پروانه رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

دانیال شریفی ، مازیار بگیان و سید علیرضا ذولنوری اول تا سوم شدند.

 

  • ماده ۵۰ متر پروانه رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

سید مرتضی حسینی ، سید پارسا خرسند و ارشیا پوررضا اول تا سوم شدند

 

  • ماده ۲۰۰ متر آزاد رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

محمد حسن شکری ، مازیار بگیان و فرناد دهقان کار اول تا سوم شدند.

 

  • ماده ۲۰۰ متر آزاد رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

علی جباری ، مهران قاسمی زاده ، کیارش معتمدی اول تا سوم شدند.

 

  • ۱۰۰ متر مختلط انفرادی رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

محمد حسن شکری ، سید علیرضا ذولنوری ، دانیال شریفی به مدال های طلا ، نقره و برنز رسیدند

 

  • ۱۰۰ متر مختلط انفرادی رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

محمد مظاهری ، مهران قاسمی زاده ، کیارش معتمدی اول تا سوم شدند.

 

  • ماده ۴در۵۰ متر مختلط تیمی رده سنی ۱۱-۱۲ سال:

تیمهای ارمنستان ، منطقه ۳ و منطقه ۶ اول تا سوم شدند.

 

  • ماده ۴در۵۰ متر مختلط تیمی رده سنی ۱۳-۱۴ سال:

منطقه ۶ ، منطقه ۴ و منطقه ۵ به مدالهای طلا ، نقره و برنز دست یافتند.

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط