نظرپور: به دنبال کسب بهترین نتیجه در جاکارتا خواهیم بود

Print Friendly
نظرپور: به دنبال کسب بهترین نتیجه در جاکارتا خواهیم بود

ملی پوش شیرجه گفت: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان در کنار کمیته ملی المپیک به شیرجه نگاه ویژه‌ای دارد و حمایت وزارت ورزش برای ما بسیار ارزشمند است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از  خبرگزاری برنا، شهنام نظرپور که از همان رده های سنی پایین قهرمان نونهالان و نوجوانان ایران بوده در حال حاضر عضو تیم ملی شیرجه کشورمان است و یکی از دو نماینده ایران در این رشته در بازی‌های جاکارتا به شمار می‌رود. او در ارتباط با وضعیت تیم شیرجه ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی صحبت کرد.

نظرپور در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم اظهار داشت: خوشبختانه  با برنامه‌ریزی که فدراسیون انجام داده تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و به همراه مجتبی ولی پور آماده هستیم که در جاکارتا بتوانیم شایستگی‌های شیرجه ایران را نشان دهیم.

وی افزود: در راستای برنامه آماده‌سازی تیم شیرجه فدراسیون یک اردوی ۱۰ روزه نیز در باکو برای ما برگزار کرد که شرایط تیم در آنجا بسیار مطلوب بود و توانستیم با استفاده از امکانات خوب آنجا تمرینات منظمی را برگزار کنیم. امروز هم به ایتالیا خواهیم رفت تا در مسابقات جهانی این کشور که دو مسابقه به فاصله ۱۰ روز است شرکت کنیم، نفرات برتر جهان در این رقابت ها هستند و فرصت بسیار مناسبی است تا ما خودمان را محک بزنیم.

دارنده مدال بازی‌های کشورهای اسلامی درباره وضعیت شیرجه خاطرنشان کرد: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان در کنار کمیته ملی المپیک به شیرجه نگاه ویژه‌ای دارد و حمایت وزارت ورزش و جوانان برای ما بسیار ارزشمند است، اگر به گذشته نگاه کنیم در بازی‌های آسیایی اصلا معلوم نبود ما اعزام می شویم یا خیر، اما حالا استرس حضور در این مسابقات را قبل از آن نداریم و می توانیم تمام تمرکز خودمان را روی هدفمان که ارتقا جایگاه شیرجه کشور است بگذاریم و به عنوان یک ملی پوش بابت این حمایت ها از دکتر سلطانی فر تشکر می کنم.

قهرمان مسابقات رده های سنی آسیا در پایان تصریح کرد: همانگونه که تیم ملی فوتبال توانست دل مردم را شاد کند، مردم بدانند نیت و خواست ما هم همین است و اولویت اول ما شادی دل مردم است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا از بازی های گوانگجو نتیجه بهتری بگیریم.

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط