نظرپور: شیرجه در ماده تیمی شانس بیشتری برای مدال دارد

Print Friendly
نظرپور: شیرجه در ماده تیمی شانس بیشتری برای مدال دارد

ملی پوش شیرجه شانس کسب مدال در بازی‌های کشورهای اسلامی را برای تیم ملی شیرجه ایران در ماده تیمی را بیشتر دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شهنام نظرپور در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان اینکه او و مجتبی ولی‌پور تمام تلاش خود را می‌کنند تا به مدال در این بازی‌ها دست یابند خاطر نشان کرد: کسب مدال در این بازی‌ها برای ما بسیار مهم است، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به روی سکو برویم. تیم شیرجه هم در آمادگی خوبی قرار دارد و امیدوارم که نتایج خوبی را در این بازی‌ها کسب کند و این قول را می‌دهم که ما تمام تلاش خود را برای موفقیت در این بازی‌ها انجام می‌دهیم.

او همچنین در مورد اینکه شانس تیم ملی شیرجه ایران برای کسب مدال در کدام ماده رشته شیرجه بیشتر است گفت: ابتدا امیدوارم که به موفقیت دیگری در این رشته ورزشی دست یابیم که کار بسیار بزرگی‌ است. من و مجتبی ولی‌پور سال‌های زیادی است که با هم کار می‌کنیم و هماهنگی زیادی باهم داریم. فکر می‌کنم که بتوانیم در این ماده حرف‌های زیادی را در برای گفتن داشته باشیم. با توجه به این پیشینه فکر می‌کنم کسب مدال برای شیرجه در ماده هماهنگ راحت‌تر و قابل دسترس‌تر باشد.

نظرپور با بیان اینکه سطح این دوره از مسابقات نسبت به سال‌های گذشته بالاتر رفته است، ادامه داد: فیلم آخرین دوره این رقابت‌ها که تیم ملی ایران در آن حضور داشته است را دیده‌ام، سطح سال‌های گذشته این رقابت‌ها بسیار پایین بوده است، ولی در حال حاضر کشورها سرمایه گذاری‌های زیادی بر روی این ورزش کرده‌اند و سطح ورزشکاران بسیار بالا رفته است. حریفان سختی مثل آذربایجان، ترکیه،‌ مصر، ‌اندونزی و مالزی را در پیش رو داریم که هرکدام یک یا دو ورزشکار المپیکی و مدال‌آور دارند. امیدوارم که بتوانیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش درآوریم.

او در مورد اینکه چه تیمی را سخت‌ترین حریف ایران می‌داند نیز افزود: در حال حاضر تیم ترکیه دو شیرجه‌رو خوب دارد که در بازی‌های قهرمانی جوانان اروپا نتایج خوبی را گرفته‌اند. آذربایجان هم از ورزشکاران خوبی بهره‌مند است و می‌توانند کمی مشکل ساز باشند. قطر هم در چند سال اخیر نتایج خوبی را کسب کرده است و تا حدودی هم می‌توان گفت که به تیم ملی ما رسیده است و نباید از این تیم‌ها قافل شویم. امیدوارم که بتوانیم مردم ایران را شاد کنیم.

شیرجه‌رو تیم ملی ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی در مورد سطح تمرینات تیم ملی شیرجه نیز گفت: تمریناتی که داشتیم خوب بود. چون قبل از این مسابقات بازی‌های لیگ را در پیش داشتیم ار آمادگی نسبی در اسفند ماه برخوردار بودیم و با تمریناتی هم که از آن بازه زمانی تا به الآن داشته‌ایم رفع اشکال کردیم. درحال حاضر هم من و هم مجتبی ولی‌پور برای شرکت در رقابت‌های کشورهای اسلامی مشکلی نداریم و در آمادگی خوبی به سر می‌بریم.

نظرپور در مورد اینکه قرار بود نمایندگان شیرجه از بازی‌های انتخابی انتخاب شوند، تأکید کرد: به نظر من ترکیب تیم ملی شیرجه از پیش شناخته شده بود بود. اگر دقت کرده باشید ما ۶ مدال طلا در بازی‌های رفت و برگشت لیگ شیرجه داریم که در سال گذشته ۴ مدال طلا را من و ۲ مدال طلای دیگر را مجتبی ولی‌پور کسب کرده بودیم. بنا به این دلایل من فکر می‌کنم ترکیب تیم ملی شیرجه شناخته شده بود چون رکورد بازیکنان و شیرجه روهای دیگر حاضر در لیگ اختلاف زیادی با ما داشتند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط