نفت اهواز قهرمان لیگ شنای بانوان باشگاه‌های خوزستان شد

Print Friendly
نفت اهواز قهرمان لیگ شنای بانوان باشگاه‌های خوزستان شد

اولین دوره مسابقات لیگ شنای باشگاه های استان خوزستان در بخش بانوان دیروز(جمعه) در آبادان با قهرمانی تیم نفت اهواز به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین دوره مسابقات لیگ شنای باشگاه های استان خوزستان در بخش بانوان دیروز (جمعه)  در راستای استعدادیابی شناگران رده‌های سنی مختلف و  بالابردن سطح کیفی شنای استان به میزبانی پایگاه قهرمانی استخرخلیج فارس آبادان برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۸ تیم با ۱۱۹ شناگر در چهار رده‌ سنی از شهرستان‌های مختلف استان خوزستان باهم به رقابت پرداختند.  نفت، هلال و بانک ملی از اهواز، نفت و ناجی از آبادان، و تیم‌هایی از خرمشهر، شوشتر و بهبهان در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

 

ناصر کعبی رئیس هیات شنای آبادان در رابطه با نتایج این مسابقات گفت:  تیم نفت اهواز با ۴۸۱ امتیاز در رده های سنی نوجوانان و ۱۵۹ امتیاز در رده سنی جوانان در جایگاه نخست ایستاد. همچنین تیم ناجی آبادان با ۴۱۱ امتیاز در رده نوجوانان و ۱۳۹ امتیاز در رده جوانان  نایب قرهمان این رقابت‌ها شد و در رتبه دوم قرار گرفت.
ناصر کعبی افزود: همچنین در رده های سنی نوجوانان (زیر ۱۰ سال، ۱۱ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۴ سال) تیم هلال اهواز با ۲۷۳ امتیاز سوم شد و تیم های نفت آبادان با ۲۳۵ امتیاز، بانک ملی اهواز با ۲۲۷ امتیاز، هیات شنای خرمشهر با ۱۶۱ امتیاز، هیات شنای شوشتر با ۶۶ امتیاز و باشگاه بهرود بهبهان با ۲۱ امتیاز در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
وی افزود: در رده سنی جوانان (۱۵ تا ۱۷ سال) نفت آبادان با ۷۸ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد و تیم هیات شنای خرمشهر با ۶۲ امتیاز و بانک ملی اهواز با ۳۷ امتیاز در رده چهارم و پنجم قرار گرفتند.
کعبی ادامه داد: در این دوره از رقابت‌ها که در پایگاه قهرمانی استخر خلیج فارس آبادان برگزار شد ۸ تیم با ۱۱۹ شناگر در چهار رده‌ سنی از شهرستان‌های مختلف استان خوزستان حضور داشتند.


photo_2017-12-15_19-27-32 photo_2017-12-15_19-27-45 photo_2017-12-15_19-27-49

photo_2017-12-15_23-04-51

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط