نفت و گاز امیدیه جایگاه دوم نیم فصل لیگ واترپلو را تثبیت کرد

هفته هفتم و پایانی دور رفت از بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو با برتری تیمهای کوثر گیلان، نفت وگاز امیدیه وشهرداری خوزستان برابر حریفان خود به پایان رسید و تیم نفت و گاز امیدیه جایگاه دوم نیم فصل لیگ برتر واترپلو را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، هفته هفتم و پایانی دور رفت از بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو عصر دیروز جمعه ۵ آبان ماه با انجام ٣ دیدار به پایان رسید که طی آنها تیم شهید شهبازی زنجان ۶ بر ٢ مقابل میهمان خود کوثر گیلان تن به شکست داد.
تیم گیلان با این پیروزی بیرون از خانه ۶ امتیازی شد و در چایگاه سوم جدول قرار گرفت.
تیم شهید شهبازی زنجان نیز در ادامه ناکامی های خود همچنان با ٢ امتاز در قعر جدول قرار دارد. در گچساران نفت و گاز این شهر در دیداری نزدیک ١١ بر١۰ نتیجه را به میهمان اهوازی خود یعنی شهرداری خوزستان واگذار کرد تا شهرداری به دومین پیروزی این فصل خود دست یابد. و در آخرین مسابقه هفته هفتم نیز نفت وگاز امیدیه ٨ بر٧ مقابل انقلاب فارس به برتری دست یافت تا تنها میزبان پیروز در هفته هفتم این رقابتها باشد. تیم نفت امیدیه با این پیروزی ١۰ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسب به فولاد ماهان جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داد.
بدین ترتیب در پایان هفته هفتم و دور رفت مسابقات لیگ برتر واترپلو ؛ تیم فولاد ماهان سپاهان که این هفته با قرعه استراحت روبرو بود و هفته گذشته قهرمانی زود هنگام نیم فصل خود را به دست آورد با ١۰ امتیاز صدرنشین است، نفت وگاز امیدیه با همین تعداد امتیاز و به دلیل باخت در بازی روبرو مقابل فولاد ماهان و با یک بازی بیشتر نسبت به فولاد ماهان در جایگاه دوم جدول قرار دارد و تیم کوثر گیلان با ۶ امتیاز در مکان سوم ایستاده است.
شایان ذکر است از دور رفت لیگ برتر واترپلو ٢ دیدار معوقه باقی مانده است که زمان این دیدارها بزودی از سوی سازمان لیگ برتر واترپلو اعلام خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.