نوجوانان برتر شنا در قزوین اردو می زنند

Print Friendly
نوجوانان برتر شنا در قزوین اردو می زنند

قزوین میزبان دومین اردوی شناگران برتر نوجوانان کشور در رده سنی ۱۴-۱۳ سال شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ دومین اردوی شناگران برتر نوجوانان کشور در رده سنی ۱۴-۱۳ سال (متولدین سال های ۷۹-۱۳۷۸) از (سه شنبه) ۱۴الی ۱۷ آبان ماه در بخش پسران به میزبانی استان قزوین برگزار می شود. کمیته […]

قزوین میزبان دومین اردوی شناگران برتر نوجوانان کشور در رده سنی ۱۴-۱۳ سال شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ دومین اردوی شناگران برتر نوجوانان کشور در رده سنی ۱۴-۱۳ سال (متولدین سال های ۷۹-۱۳۷۸) از (سه شنبه) ۱۴الی ۱۷ آبان ماه در بخش پسران به میزبانی استان قزوین برگزار می شود.
کمیته فنی شنا شرایط شرکت در این اردو را به شرح زیر اعلام کرد:
شرایط عمومی:
-تاریخ ورود به اردو: عصر روز سه شنبه مورخ ۱۴/۸/۹۲
-تاریخ خروج از اردو: عصر روز جمعه مورخ ۱۷/۸/۹۲
-شناگران مدعو در تاریخ ۱۴/۸/۹۲ با معرفی نامه معتبر از هیأت شنای استان خود را به آقای مرتضی مخلص آبادی با شماره تلفن همراه ۰۹۱۲۲۷۰۵۶۱۸ جهت هماهنگی معرفی نمایند.
-شناگران میبایست دفترچه بیمه- کارت بیمه حوادث ورزشی را همراه داشته باشند.
-البسه ورزشی مناسب شامل گرمکن، تی شرت، مایو، کفش و کش بدنسازی همراه داشته باشند.
-از اعزام افراد غیرورزشکار اعم از (شناگر، مربی، سرپرست، والدین و راننده) جداً خودداری فرمائید.
آدرس محل استقرار ورزشکاران:
استان قزوین- شهرک مینودر میدان صیاد شیرازی- میدان دهخدا- پمپ بنزین- جنب خانه کشتی- هتل ورزش
تلفن: ۳۷۸۸۰۰۴-۰۲۸۱
-ایاب و ذهاب شناگران به محل اردو بعهده هیأت شنا استان مربوطه میباشد.
-در مدت مزبور شناگران زیر نظر مربیان فدراسیون و ناظرین کمیته فنی در دو جلسه منظم به تمرینات درون آب و تمرینات خارج از آب خواهند پرداخت.
اسامی شناگران:
-استان تهران: امیرعباس امراللهی، سامان سپید دست، علیرضا همتی
-استان البرز: امیرمحمد عزیزی، بنیامین قره حسنلو، احمدرضا کوه فلاح
-استان فارس: پارسا حکمت اردکانی، محمدمهدی ملازم
-استان گیلان: مهدی رمضانی، سهند کاظم زاده، آرین خوش اخلاق
-استان زنجان: سینا بیات، سینا عربدوست، علی خالقی
-استان کرمانشاه: آرمان صیدی
-استان قزوین: علیرضا شالیها، محمدحسن میزانی
-استان آذربایجان شرقی: مهدی پورعلی، میرعلی اصل مکاری
-استان آذربایجان غربی: علی نوراحمدی
-استان اردبیل: سجاد نصرتی
-استان بوشهر: محمد تاجدینی
-استان کردستان: پارسا سلطانی نیا
-استان خراسان رضوی: محمد صحافی مقدم، علی تاجیک، امیرمحمد سرابی، امیررضا اصغرزاده، آریا نسیمی شاد، بنیامین نوفل
– استان هرمزگان: علیرضا زمردی، عبدالله زاکری
-استان اصفهان: گارمی دیلانچیان، صابر معتمدی، متین خیراللهی
اسامی مربیان:
-استان تهران: فرید موسوی، مجید فرزامفر (نماینده فدراسیون)، مرتضی مخلص آبادی (سرپرست فدراسیون(
-استان خراسان رضوی: حمید ولی زاده
-استان البرز: نیما طاووسی
-استان گیلان: ابوطالب مشهور
-استان قزوین: اویس زرآبادی
انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط