واترپلوئیست های نوجوان تهران بر سکوی قهرمانی ایستادند

تیم تهران مقام قهرمانی نهمین دوره مسابقات واترپلو نوجوانان کشور (رده سنی ١٣-١۴سال) را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، دیدار فینال مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور ظهر امروز جمعه در استخر امجدیه شهر زنجان بین تیم های تهران و اصفهان برگزار شد که تیم تهران در دیداری جذاب و پرهیجان با نتیجه ١۴ بر ٩ حریف خود را شکست داد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

قضاوت این دیدار را که در حضور جمعی از تماشاگران پرشور زنجانی برگزار شد، شهروز شریفیان از تهران و حامد لطف الله پور از تبریز برعهده داشتند.

در دیدار رده بندی این مسابقات نیز تیم های آذربایجان غربی و قزوین به مصاف هم رفتند که تیم آذربایجان غربی در دیداری نزدیک و پایاپای موفق شد با نتیجه ١٣ بر ١٢ حریف خود را شکست دهد و به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یابد.

در پایان مسابقات واترپلو نوجوانان قهرمانی کشور از سوی مسئولان برگزاری جام اخلاق و بازی جوانمردانه به تیم خراسان رضوی اهداء شد.

مراسم اهداء جام قهرمانی و توزیع مدالهای مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور با حضور بازرگان معاون اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، میرزایی مسئول تربیت بدنی استان زنجان، حمزه لو پاک مسئول ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، نجفی رئیس هیات شنای استان زنجان، داوودی رئیس هیات شنای استان قزوین و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان واترپلو کشور برگزار و تیم واترپلو نوجوانان تهران جام قهرمانی نهمین دوره مسابقات واترپلو نوجوانان کشور را بالای سر برد.

نهمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور طی ۴ روز و با شرکت ٩ تیم در شهر زنجان برگزار شد که پس از تیم های تهران، اصفهان و قزوین که عناوین اول را سوم را بدست آوردند، تیم های آذربایجان غربی، خراسان رضوی، زنجان، آذربایجان شرقی، توابع تهران و گیلان رده های چهارم تا نهم را به خود اختصاص دادند.

اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم واترپلو نوجوانان تهران به این شرح است:
١.امیر حسین رهبر ٢.علیرضا شادپی ٣.امیرحسین حیدری ۴.مهدی یزدان خواه ۵.عرفان لشکری۶.شایان قاسمی ٧.رضا منصوری ٨.مازیار طالبی ٩.امید آقائی کریم ١۰.مهدی آشوری ١١.خشایار لشکری ١٢. پوریا شمس ١٣.سبحان نوری

مربی:مهدی پنام تاش
سرپرست:مهدی بهوندی

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.