به مناسبت فرا رسیدن هفته المپیک برگزار می شود؛

ویژه برنامه های فرهنگی در منطقه گردشگری عباس آباد

Print Friendly
ویژه برنامه های فرهنگی در منطقه گردشگری عباس آباد

ویژه برنامه های فرهنگی و هنری هفته المپیک از ۵ تا ۱۰ تیرماه در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛طبق اعلام کمیته ملی المپیک ویژه برنامه های فرهنگی و هنری هفته المپیک از ۵ تا ۱۰ تیرماه در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار می شود. مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی ساعت ۱۰ صبح فردا(شنبه پنجم تیر ماه) با حضور دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و دست اندرکاران کاروان برگزار می گردد.

در این هفته مجموعه ای از رویدادهای فرهنگی و هنری تدارک دیده شده که برگزاری نمایشگاه عکس، کارگاه های هنری، هفته فیلم و رونمایی از چند آلبوم موسیقی شامل آهنگ های حماسی و قهرمانی از جمله آنهاست.

مراسم آئینی و ورزش‌های پهلوانی شامل مناجات خوانی، پرده خوانی، چاوش خوانی، ورزش‌های بومی و محلی بخش دیگری از برنامه هایی است که در هفته المپیک در قالب برنامه های میدانی به اجرا در می‌آید.

برگزاری کارگاه های عروسک سازی، تصویرگری و عصرانه کارتون پل طبیعت با حضور ۶۰ کارتونیست با موضوع المپیک و ورزشکاران، پخش ۹ فیلم مرتبط با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و اجرای گروه های موسیقی اقوام از دیگر برنامه های تدارک دیده در این هفته فرهنگی است.

این برنامه‌ها در گذر فرهنگ (حد فاصل باغ کتاب و دریاچه هنر) از ۵ تا ۱۰ تیر ماه با همکاری کمیته ملی المپیک و موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد.

آدرس: میدان آرژانتین. بلوار نلسون ماندلا (آفریقا). بعد از خیابان داماد. ورودی منطقه. سالن همایشهای سپهر

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط