پایان اردوی مشترک تیم شنای نیروهای مسلح ایران و ارتش عمان

Print Friendly
پایان اردوی مشترک تیم شنای نیروهای مسلح ایران و ارتش عمان

رئیس هیات شنای نیروهای مسلح با تشکر از همکاری فدراسیون شنا در برگزاری مناسب اردوی مشترک تیم شنای نیروهای مسلح ایران و ارتش عمان، از پایان این اردو خبرداد و گفت: تیم شنا نیروهای مسلح تا دو ماه دیگر برای برپایی یک اردوی مشترک به کشور عمان اعزام می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس هیات شنای نیروهای مسلح در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج گفت: اردوی مشترک تیم شنای نیروهای مسلح ایران و کشور عمان که از سه‌شنبه( ۲۵ مهر ۱۳۹۶) در تهران آغاز شده بود، پس از ۷ روز دیروز (سه‌شنبه) به پایان رسید.

امیر سرتیپ دوم فولادی اظهار داشت: برگزاری این اردو دستاوردهای زیادی برای تیم شنای نیروهای مسلح داشت و باعث بالارفتن انگیزه و کیفیت فنی تیم کشورمان شد. همچنین  در روز پایانی این اردو یک دوره مسابقه شنا در ۷ ماده بین نیروهای مسلح ایران و عمان برگزار شد  که از سطح و کیفیت بالایی برخورد دار بود و با حضور جناب آقای رضوانی رئیس فدراسیون شنا به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

رئیس هیات شنای نیروهای مسلح با اشاره به رضایت عمانی ها از برگزاری این اردو در ایران، گفت: مسئولان و ورزشکاران تیم شنای ارتش عمان از شرایط برگزاری اردو در تهران  بسیار ابراز رضایت کردند.

امیر سرتیپ دوم فولادی خاطرنشان کرد: همچنین تا پایان سال تیم شنای نیروهای مسلح برای برگزاری یک اردوی یک هفته ای به عمان اعزام خواهد شد.

وی افزود: در برنامه ریزی برای سال آینده در نظر داریم تا با دعوت از کشورهای بیشتری اردوهای مشترکی با تیم های ارتش کشورهای همسایه جهت ارتقای کیفیت فنی ملی پوشان برگزار کنیم.

رئیس هیات شنای نیروهای مسلح در پایان با تشکر از همکاری فدراسیون شنا در برگزاری مناسب اردو، گفت: از هیات رئیسه آجا که کمال همکاری را در جهت فراهم کردن امکانات لازم برای این اردو داشتند، نیز کمال تشکر و قدردانی را دارم.

fd (4)_63713 fd (3)_63711 fd (2)_63710 fd (5)_63712 fd (1)_63709

 

انتهای پیام

 

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط