پایان دوره مربیگری بین المللی شنا و تقدیر از فرناندو دلگادو

دوره مربیگری بین المللی شنا که زیر نظر مدرس برجسته فدراسیون جهانی به میزبانی هیات شنای خراسان رضوی برپا شده بود پس از ۵ روز کلاسهای فشرده به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، این دوره مربیگری با هدف ارتقا سطح کیفی و آشنایی مربیان با دانش روز مربیگری و تمرینات آماده سازی رشته شنا از روز اول شهریور ماه در مرکز آموزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی آغاز شده بود و پس از ۵ روز امروز دوشنبه به کار خود پایان داد.

در این دوره کلاس مربیگری ٣۰ تن از مربیان برتر و فعال شنای کشور متشکل از قهرمانان اسبق و مربیان کارآمد استانها حضور داشتند.

“فرناندو دلگادو” مدرس بین المللی فدراسیون جهانی شنا کار تدریس این دوره کلاس مربیگری بین المللی شنا را که در دو بخش تئوری و عملی بر عهده داشت.

در پایان این دوره که به صورت فشرده و در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد، شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون نهایی گواهینامه شرکت در دوره دریافت کردند.

مجید مشتاق عشق سرپرست هیات شنای خراسان رضوی مسئولیت مدیریت این دوره را بر عهده داشت.

در پایان این دوره کلاس مربیگری بین المللی از سوی مسئولان هیات شنای خراسان رضوی طی مراسم ویژه ای از فرنالدو دلگادو مدرس فدراسیون جهانی تقدیر و به رسم یادبود هدایایی به وی اهداء شد.

اسامی نفرات شرکت کننده در این دوره کلاس مربیگری بین المللی شنا عبارت بود از: محمد علی مرادی از استان قم، امیر هوشنگ درخشان از چهارمحال بختیاری، مجید شمسی از استان مرکزی، بهزاد حسینی از آذربایجان شرقی، حمید ولی زاده از خراسان رضوی، رامین امیری از کرمانشاه، مسعود داوودی از مناطق نفت خیز جنوب، عباسعلی کشتکار از استان فارس، حشمت طاهری از استان خوزستان، امین سهیلی و رحیم عادل از آذربایجان شرقی، احمد سمندری و فرهاد خائفی از استان اصفهان، قبادی و اسکندری از استان زنجان، مسعود جوکار و هومن بهرامی از استان البرز، خشایار حضرتی، حامد رضاخانی، محسن سمیع زاده، علی رحیمی، بکتاش قیدی، حشمت اله اجاق، احسان سوری، کیانوش بافقی نیا، فرشاد کرمی، محمد جواد مهمان نواز، رضا حبیبی و مجید فرزانفر از استان تهران، ابوطالب مشهور، محمدرضا خلیلی فر، عظیم عظیمی از استان گیلان.

image_printپرینت مطلب