پایان مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور

Print Friendly
پایان مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور

مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور دیروز سه شنبه (پنجم بهمن ۱۳۹۵) با برگزاری مسابقات در سه استان کشور به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور دیروز سه شنبه (پنجم بهمن ۱۳۹۵)به پایان رسید. این مسابقات در سه استان تهران، اصفهان و قزوین به مدت سه روز پیگیری و به پایان رسید. طبق جدول اعلام شده  ۱۵ تیم در سه گروه از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور داشتند. در گروه دوم این مسابقات با توجه به عدم حضور فارس در این مرحله از رقابت‌ها، تمامی نتایج این تیم مقابل حریفان ۵ به صفر به سود تیم حریف اتخاذ شد و بازی‌ها این گروه با حضور چهار تیم پیگیری شد.

نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال:

تیم

تیم

روز و تاریخ

ساعت 

محل برگزاری

توکا اصفهان ۸ پالایش نفت آبادان ۶ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۹ استخر آزادی
زنجان ۱۵ آکادمی پارس شاخاب ۶ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۰ استخر آزادی
توکا اصفهان ۸ زنجان ۱۴ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۴ استخر آزادی
پالایش نفت آبادان ۷ استخر آزادی ۱۲ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۵ استخر آزادی
استخر آزادی ۱۴ زنجان ۸ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۸ استخر آزادی
آکادمی پارس شاخاب ۶ توکا اصفهان ۱۲ یکشنبه ۹۵/۱۱/۳ ۱۹ استخر آزادی
استخر آزادی ۱۴ آکادمی پارس شاخاب ۴ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۹ استخر آزادی
زنجان ۱۴ پالایش نفت آبادان ۶ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰ استخر آزادی
پالایش نفت آبادان ۹ آکادمی پارس شاخاب ۷ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴ استخر آزادی
توکا اصفهان ۳ استخر آزادی ۱۴ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۵ استخر آزادی
نوفلاح (ب) ۲ نوفلاح ( الف) ۱۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۹ اصفهان
فارس ۰ پایا رزین شهرضا ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۰ اصفهان
نوفلاح (ب) ۵ فارس ۰ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۴ اصفهان
نوفلاح(الف) ۵ پیشگامان کویر یزد ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۵ اصفهان
فارس ۰ پیشگامان کویر یزد ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۸ اصفهان
پایا رزین شهرضا ۱۵ نوفلاح ( ب) ۵ یکشنبه ۹۵/۱۱/۰۳ ۱۹ اصفهان
پیشگامان کویر یزد ۱۵ پایا رزین شهرضا ۱۴ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۹ اصفهان
نوفلاح (الف) ۵ فارس ۰ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰ اصفهان
پایا رزین شهرضا ۱۲ نوفلاح (الف) ۱۲ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴ اصفهان
نوفلاح ( ب) ۷ پیشگامان کویر یزد ۱۵ دوشنبه۹۵/۱۱/۰۴ ۱۵ اصفهان
حشمت رود گیلان ۹ استخر ۹ دی ۶ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۹ قزوین
پیام تبریز ۹ قزوین ۱۰ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰ قزوین
پیام تبریز ۱۵ حشمت رود گیلان ۱۲ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴ قزوین
استخر ۹ دی ۴ آبمیوه زنجیره ای سجاد ۹ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۵ قزوین
آبمیوه زنجیره ای سجاد ۱۲ پیام تبریز ۱۴ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۸ قزوین
حشمت رود گیلان ۵ قزوین ۱۰ دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴ ۱۹ قزوین
قزوین ۱۰ آبمیوه زنجیره ای سجاد ۱۵ سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۹ قزوین
پیام تبریز ۸ استخر ۹ دی ۷ سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۱۰ قزوین
استخر ۹ دی ۸ قزوین ۱۴ سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۱۴ قزوین
آبمیوه زنجیره ای سجاد ۱۱ حشمت رود گیلان ۷ سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵ ۱۵ قزوین

 

جدول رده بندی مرحله سوم گروه A
تیم تعداد بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
استخر آزادی ۱۲ ۱۱ ۰ ۱ ۱۵۵ ۶۴ ۹۱+ ۲۳
استان زنجان ۱۲ ۹ ۲ ۱ ۱۴۷ ۷۷ ۷۰+ ۱۹
توکا اصفهان ۱۲ ۶ ۶ ۰ ۱۰۲ ۱۰۸ ۶- ۱۲
پالایش نفت آبادان ۱۲ ۳ ۹ ۰ ۶۸ ۱۲۰ ۵۲- ۶
آکادمی شاخاب پارس ۱۲ ۰ ۱۲ ۰ ۵۰ ۱۵۳ ۱۰۳- صفر

 

جدول رده بندی مرحله سوم گروه B
تیم تعداد بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
نوفلاح الف ۱۲ ۱۰ ۰ ۲ ۱۵۶ ۷۳ ۸۳+ ۲۲
پیشگامان کویر یزد ۱۲ ۹ ۲ ۱ ۱۴۵ ۹۴ ۵۱+ ۱۹
پایا زرین شهرضا ۱۲ ۶ ۵ ۱ ۱۳۰ ۱۳۲ ۲- ۱۳
نوفلاح ب ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۷۲ ۱۴۳ ۷۱- ۲
فارس ۱۲ ۲ ۱۰ ۰ ۵۶ ۱۰۷ ۵۱- ۴

تیم فارس به دلیل عدم حضور در این مرحله از رقابت‌ها و با وجود داشتن امتیاز بیشتر نسبت به تیم نو فلاح (ب) به جایگاه ۵ جدول سقوط کرد.

 

 

جدول رده بندی مرحله سوم گروه C
تیم تعداد بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
آبمیوه زنجیره‌ای سجاد ۱۲ ۸ ۲ ۲ ۱۴۱ ۱۰۵ ۳۶+ ۱۸
قزوین ۱۲ ۶ ۴ ۲ ۱۲۰ ۱۱۸ ۲+ ۱۴
پیام تبریز ۱۲ ۷ ۵ ۰ ۸۲ ۸۱ ۱+ ۱۴
حشمت رود گیلان ۱۲ ۳ ۸ ۱ ۱۱۰ ۱۳۷ ۲۷- ۷
استخر ۹ دی ۱۲ ۲ ۷ ۳ ۹۷ ۱۱۴ ۱۷- ۷

تیم های قزوین، پیام تبریز، حشمت رود گیلان و استخر آزادی با توجه به هم امتیاز بودن و قانون بازی رو در رو (۲ برد از سه بازی) در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط